• INFOLINIA
    32 413 00 00
Nasi konsultanci pracują
w godzinach 8:00 - 16:30

Zapisz się na newsletterBulk email software by FreshMailemail:
hasło:
Nie pamiętasz hasła?
o nas home

Jesteśmy nowoczesną spółką finansową, pośredniczącą w kupnie i sprzedaży walut po atrakcyjnych kursach.

jak to działa bank

Oferujemy tanią, szybką wymianę walut i bezpłatny zwrot środków na rachunek Klienta.

oferta oferta ikona

Spłacasz kredyt, masz firmę - zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy. Sprawdź ile możesz zyskać!

kontakt telefon

Chcesz się z nami skontaktować? Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne numery telefonów i adresy email.

kantoronline.pl
FAQ

Jak działa serwis KantorOnline?

W skrócie działanie serwisu można przedstawić w kilku punktach:
  • Rejestracja - podanie niezbędnych danych
  • Wybór banku – KantorOnline udostępni Ci numer rachunku serwisowego na który należy przelać środki, aby je wymienić; pozwala również obserwować bieżące saldo środków w serwisie.
  • Zasilenie konta – aby przeprowadzić wymianę, zasil rachunek serwisowy.
  • Wymiana waluty – w prostym panelu podaj parametry transakcji i zaakceptuj kurs.
  • Wypłata środków po wymianie – serwis nie odsyła środków automatycznie, Klient sam decyduje kiedy złożyć zlecenie przelewu zwrotnego korzystając z odpowiedniego formularza przelewu (podobnego do formularzy w bankowości elektronicznej większości banków)
Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do Krok po kroku.

Czy korzystanie z serwisu KantorOnline jest bezpieczne?

Firma TNN Finance S.A – właściciel serwisu KantorOnline to legalnie działająca firma, która posiada stosowne zezwolenia, prowadzi działalność kantorową i podlega wszelkim procedurom związanym z tego typu działalnością. Firma jest pod bieżącym nadzorem organów państwowych. Z rejestru działalności kantorowej prowadzonego przez Prezesa Narodowego Banku Polskiego wynika, że Spółka w lokalu przy ul. Braci Mieroszewskich 50 w Sosnowcu wykonuje działalność kantorową w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 19 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe (tj. Dz. U. z 2012 r., poz. 826). Zgodnie z obowiązującymi przepisami firma prowadzi sprawozdawczość do GIIF (Generalny Inspektor Informacji Finansowej). Baza danych Klientów serwisu została zgłoszona do GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) i podlega regulacjom obowiązującym w tym zakresie. Pieniądze wpłacone przez klientów na rachunki serwisu są w pełni bezpieczne, ponieważ zdeponowane są cały czas na rachunkach bankowych i nie są wykorzystywane przez serwis do innych celów niż zgodnie z dyspozycją Klientów. Klient ma całodobowy podgląd swoich środków w serwisie i może w każdej chwili zlecić ich zwrot na własny rachunek bankowy. Fakt, iż firma działa w tak szerokim medium jakim jest Internet potęguje konieczność 100 % zaufania i wiarygodności – jesteśmy uczciwą firmą, zarabiamy wyłącznie na różnicach kursowych walut i staramy się aby Klienci nie mieli cienia wątpliwości co do bezpieczeństwa przeprowadzanych przez serwis transakcji. Jesteśmy z Wami od początku 2011r.

Jaka jest gwarancja, że z pieniędzy zgromadzonych na rachunkach w serwisie KantorOnline nie skorzystają niepowołane osoby?

Rachunki w serwisie przydzielane są tylko i wyłącznie zarejestrowanym użytkownikom, którzy mają do nich dostęp po zalogowaniu się. Klient używa do logowania zdefiniowanego podczas rejestracji loginu i hasła a połączenie z serwerem serwisu jest szyfrowane SSL, co daje gwarancję pełnego bezpieczeństwa. Wypłacając środki z rachunków serwisu klient jest dodatkowo weryfikowany i musi podać unikalny kod sms, który otrzymuje na swój telefon komórkowy. Serwis dba o bezpieczeństwo klientów i chroni dostęp do rachunków przez niepowołane do tego osoby.

Kto może korzystać z serwisu KantorOnline?

Z serwisu mogą korzystać zarówno osoby fizyczne jak i podmioty prawne mające status rezydenta.

Rezydentami zgodnie z art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo Dewizowe są:
a) osoby fizyczne mające miejsce zamieszkania w kraju oraz osoby prawne mające siedzibę w kraju, a także inne podmioty mające siedzibę w kraju, posiadające zdolność zaciągania zobowiązań i nabywania praw we własnym imieniu; rezydentami są również znajdujące się w kraju oddziały, przedstawicielstwa i przedsiębiorstwa utworzone przez nierezydentów,
b) polskie przedstawicielstwa dyplomatyczne, urzędy konsularne i inne polskie przedstawicielstwa oraz misje specjalne, korzystające z immunitetów i przywilejów dyplomatycznych lub konsularnych

Jak zostać użytkownikiem serwisu KantorOnline?

Aby zostać użytkownikiem serwisu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na naszej stronie internetowej. Rejestracja odbywa się online i nie ma potrzeby podpisywania umowy w formie papierowej.

Czy trzeba posiadać rachunek bankowy aby korzystać z serwisu KantorOnline?

Serwis udostępnia dla celów wymiany swoje rachunki bankowe, które należy zasilić aby dokonać transakcji. Rachunek serwisu może być zasilony przelewem z dowolnego konta również zagranicznego. Po dokonaniu transakcji wymiany waluty klient odsyła z serwisu środki, przy czym może wykonać przelew na dowolny rachunek bankowy, nie koniecznie swój. Jedynym wymogiem korzystania z serwisu jest wymiana waluty za pośrednictwem rachunków bankowych, serwis nie przeprowadza transakcji gotówkowych.

Czy serwis KantorOnline pobiera opłaty związane z rejestracją, prowadzeniem i utrzymaniem kont oraz przelewami?

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne, nie są pobierane również żadne opłaty w związku z prowadzeniem rachunków. Jedyny koszt jaki może wystąpić związany jest z realizacją zwrotnych przelewów walutowych na rachunki innych banków, niż wybrane przez klienta podczas rejestracji. Szczegóły dotyczące kosztów przelewów oraz obsługiwanych przez serwis banków znajdują się na dole naszej strony internetowej w dziale "wymiana walut/przelewy zagraniczne". Ewentualne koszty możesz sprawdzić również tutaj.

Czy serwis KantorOnline działa całodobowo?

W KantorOnline przez 24h na dobę i 7 dni w tygodniu wymieniasz walutę, masz dostęp do swoich rachunków serwisowych, możesz obserwować kursy, definiować automatyczną spłatę kredytu oraz zlecać przelewy wychodzące z serwisu.

Po jakim kursie dokonuje się wymiany waluty w serwisie KantorOnline. Czy pieniądze przesłane do serwisu przewalutowują się automatycznie?

Kursy walut widoczne są w serwisie na głównej stronie i aktualizowane są z częstotliwością 10 sekund. Klient sam decyduje o momencie zawarcia transakcji. Aby dokonać wymiany waluty trzeba mieć zasilone konto, złożyć w serwisie odpowiednią dyspozycję oraz zatwierdzić aktualnie wyświetlany kurs wymiany waluty. O kursie transakcji decyduje moment jego zaakceptowania. Serwis nie przewalutowuje automatycznie waluty, pieniądze wpłacone przez klienta na rachunek bankowy oczekują na zlecenie wymiany.

Czy istnieje możliwość negocjowania kursów walut?

Tak, negocjacja jest możliwa, zwłaszcza w przypadku Klientów firmowych. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, a Twoja firma ma rozliczenia walutowe, skontaktuj się z nami! Przedstaw nam potrzeby walutowe Twojej firmy, a my zaproponujemy kurs lepszy od tabelowego, prezentowanego w naszym serwisie. Równiez Klienci indywidualni mają możliwość negocjacji w przypadku dużych wartości transakcji (od równowartości 100 tyś PLN). Aby dowiedzieć się co możemy Ci zaproponować, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numer 32 413 00 00 lub mailowo na adres biuro@kantoronline.pl

Czy w serwisie KantorOnline można wymienić każdą kwotę czy istnieją jakieś ograniczenia?

Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie maksymalnej kwoty wymiany czy też częstotliwości zawieranych transakcji. Transakcje o wartości powyżej 15000 EUR (i równowartości w przeliczeniu na inne waluty) zdodnie z obowiązującymi przepisami są zgłaszane przez serwis do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF). Minimalna kwota jednorazowej wymiany w KantorOnline nie może być jednak mniejsza niż 10 (dziesięć) jednostek waluty (dla każdego banku w którym serwis prowadzi wymianę).

Czy serwis KantorOnline wystawia faktury oraz potwierdzenia zawartych transakcji?

Każdy Klient dokonujący w serwisie wymiany waluty otrzymuje potwierdzenie dokonanej transakcji (potwierdzenie jest wysyłane na adres email podany przy rejestracji Użytkownika). W przypadku korzystania z odpłatnych funkcjonalności w serwisie (np przelew wychodzący na rachunek w banku, w którym serwis nie posiada rachunków), Serwis wystawia jedną fakturę zbiorczą na koniec każdego miesiąca kalendarzowego (faktury również są wysyłane w formie elektronicznej). Kolejnym dokumentem wysyłanym do Klienta jest potwierdzenie realizacji zleconego przelewu walutowego wychodzącego z serwisu.

Kursy walut

Zobacz wykres

Notowania Serwisu KantorOnline

kupno sprzedaż czas
CHF 3.5010 kurs kupna franka 3.5510 kurs sprzedaży franka 12:36:46
EUR 4.0300 kurs kupna euro 4.0590 kurs sprzedaży euro 12:36:46
USD 2.8590 kurs kupna dolara 2.9050 kurs sprzedaży dolara 12:36:46
GBP 4.6050 kurs kupna funta 4.6556 kurs sprzedaży funta 12:36:46