własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

Blog walutowy serwisu kantoronline.pl

Co powinieneś wiedzieć o agencjach ratingowych?

 

Na świecie istnieje około 150 agencji ratingowych, ale jeśli rząd lub przedsiębiorstwo chce wyglądać w oczach inwestorów wiarygodnie, potrzebuje oceny jednej z trzech: agencji Moody, Fitch lub Standard & Poor. Dowiedz się, czym są agencje ratingowe, w jaki sposób kontrolują rynek i dlaczego świat liczy się z opinią Wielkiej Trójki.

Czytaj dalej

Karnety do wygrania w konkursie "Pora na żużel II"

Już w poniedziałek rozpocznie się druga edycja konkursu "Pora na żużel" 🙂 Nagrodami będą karnety na mecze Włókniarza Częstochowa jakie jeszcze rozegra w bieżącym sezonie PGE Ekstraligii na stadionie SGP Arena Częstochowa.

Czytaj dalej

Kiedy kupić euro na letni wyjazd?

Interesująco zapowiada się lato 2017 na rynku walutowym. Jakich ruchów możemy spodziewać się na parze EUR/PLN? Kiedy najtaniej kupić euro na letni wyjazd? Zachwiać walutą Unii Europejskiej mogą m.in. wydarzenia polityczne. O tym, czy przez nie kurs euro może wzrosnąć czy spaść, zapytaliśmy dealera walutowego Damiana Papałę.

Czytaj dalej

Dlaczego jen japoński to „bezpieczna przystań”?

dlaczego_jen_japonski_to_bezpieczna_przystan

Waluta kraju, którego deficyt budżetowy przekracza dwukrotność PKB powinna odstraszać inwestorów. Ale z jenem japońskim jest przeciwnie. Kiedy coś niedobrego dzieje się w strefie euro bądź za Oceanem, inwestorzy lokują swój kapitał w japońskiej walucie.

Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera

Bądź w kontakcie z nami i rynkiem walutowym. Otrzymuj informacje o promocjach.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od TNN Finance Sp. z.o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail