własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

Blog walutowy serwisu kantoronline.pl

kantoronline.pl partnerem POLAND AFRICA BUSINESS FORUM 2017

FB_reklama

kantoronline.pl efektywnie wspiera polsko-afrykańską współpracę. Serwis został Oficjalnym Partnerem największego w Europie wydarzenia promującego wymianę biznesową Polski i Afryki.

Czytaj dalej

Tajemnicze imperium, czyli 3 powody siły franka

3_powody_sily_franka_czwajcarskiegoCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się: dlaczego frank szwajcarski jest tak cenny? By rozjaśnić tą zagadkę, trzeba cofnąć się do średniowiecza. Odkryj sekrety genewskich banków, które dały zastrzyk mocy frankowi szwajcarskiemu i sprawiły, że dziś jest walutą silną i pożądaną.

Czytaj dalej

Wygraj bilety na mecz, #szybkikonkurs w kantoronline.pl

cover_konkurs3_1200x628

Prosty regulamin, łatwe zadanie i wdzięczne nagrody. Tak w skrócie można przedstawić #szybkikonkurs, który przygotowaliśmy z myślą o kibicach GKS Katowice Siatkówka.

Czytaj dalej

Oszczędzaj na 10 sposobów - e-book!

10_sposobow_na_oszczedzanie

Nowy ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” wydany przez kantoronline.pl jest już gotowy do pobrania. Nasza “dziesiątka” to zbiór praktycznych i prostych do wprowadzenia wskazówek. Każdą z nich możesz zacząć stosować już DZIŚ.

Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera

Bądź w kontakcie z nami i rynkiem walutowym. Otrzymuj informacje o promocjach.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od TNN Finance Sp. z.o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail