własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

Blog walutowy serwisu kantoronline.pl

Wygraj bilety na mecz, #szybkikonkurs w kantoronline.pl

cover_konkurs3_1200x628

Prosty regulamin, łatwe zadanie i wdzięczne nagrody. Tak w skrócie można przedstawić #szybkikonkurs, który przygotowaliśmy z myślą o kibicach GKS Katowice Siatkówka.

Czytaj dalej

Oszczędzaj na 10 sposobów - e-book!

10_sposobow_na_oszczedzanie

Nowy ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” wydany przez kantoronline.pl jest już gotowy do pobrania. Nasza “dziesiątka” to zbiór praktycznych i prostych do wprowadzenia wskazówek. Każdą z nich możesz zacząć stosować już DZIŚ.

Czytaj dalej

3 powody dla których dolar rządzi światem

3 powody dla których dolar rządzi światem

Niektórzy przewidują, że dolar wkrótce przestanie być międzynarodową walutą rezerwową. Mówią, że Stany Zjednoczone mają zbyt duży deficyt budżetowy i że będzie on powodem osłabienia się roli dolara amerykańskiego na świecie.

Czytaj dalej

Szaleństwo czy pożytek? Czyli jak euro zmienia Europę

jak-euro-zmienia-europe

Wprowadzenie do obiegu wspólnej waluty w obrębie Unii Europejskiej jak głosi obiegowa opinia, było i jest szaleństwem. Ostatnio jeden z internautów napisał, że „euro w Polsce byłoby najgorszą rzeczą jaka może nas spotkać, poza III wojną światową”. W 1999 roku euro zrewolucjonizowało politykę i gospodarkę całej Europy. Warto dowiedzieć się, po co było całe to zamieszanie.

Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera

Bądź w kontakcie z nami i rynkiem walutowym. Otrzymuj informacje o promocjach.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od TNN Finance Sp. z.o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail