własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

Blog walutowy serwisu kantoronline.pl

Jak kupować na AliExpress? Zakupy z Chin

Jak kupować na AliExpress - poradnik kantoronline.pl

Uważasz, że markowe produkty powinny kosztować kilka razy mniej? Że ich jakość pogarsza się z każdym sezonem, a cena rośnie? Sprawdź, dlaczego coraz więcej osób kupuje prosto z Chin, a zamiast o chińskiej tandecie, mówi o azjatyckiej solidności. W tym artykule pokażemy Ci, jak kupować na AliExpress, aby cena była niska, a jakość produktu świetna.

Czytaj dalej

Co to jest spread walutowy?

Na to, czy Twoja transakcja walutowa jest korzystna wpływa spread walutowy. Im mniejszy – tym operacja jest bardziej opłacalna. Dowiedz się, co to jest spread walutowy, jak go obliczyć oraz od czego zależy jego wielkość.

Czytaj dalej

Konkurs kantoronline.pl "Spełniamy marzenia" - aktualizacja

Poczuj wakacyjną adrenalinę! Weź udział w konkursie kantoronline.pl "Spełniamy Marzenia" i zrób coś ekscytującego: skocz ze spadochronem, lataj szybowcem, kieruj wyścigówką lub przeżyj inną przygodę. Sam zdecydujesz, które marzenie urzeczywistnisz 🙂 Czytaj dalej

Juan - waluta Chin. Nowe informacje, wykres, historia, podsumowanie

juan chiński - waluta Chin

W przypadku handlu z Chinami lepiej rozliczać się w chińskiej walucie, niż w dolarach lub w euro. W praktyce oznacza to, że tniemy koszty transakcji i wzmacniamy zaufanie chińskiego kontrahenta. W artykule znajdziesz najświeższe informacje o chińskim juanie.

Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera

Bądź w kontakcie z nami i rynkiem walutowym. Otrzymuj informacje o promocjach.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od TNN Finance Sp. z.o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail