własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

Blog walutowy serwisu kantoronline.pl

Jak chcieć kontrolować swoje finanse?

Jak-kontrolowac-swoje_finanse?

Kiedy wszystko czego potrzebujemy do „szczęścia” możemy kupić przy pomocy trzech kliknięć myszką i w dodatku po rabacie, łatwo ulegać pokusom na tyle często, by stały się już nie zachcianką, lecz nawykiem. Nietrudno wtedy zapomnieć, że nie do końca ich potrzebujemy, a już na pewno nie po to, by nasze życie stało się pełniejsze. Poznaj sposoby na to, by chcieć kontrolować swoje wydatki. Nie dla idei, ale dla spełniania prawdziwych marzeń.

Czytaj dalej

kantoronline.pl sponsorem drużyny siatkarskiej GKS Katowice

banner-super4

Na mocy podpisanej umowy serwis wymiany walut kantoronline.pl zyskał tytuł platynowego partnera oraz stał się oficjalnym członkiem Klubu Biznesu Gieksy.  Czytaj dalej

8 faktów, których nie wiesz o polskiej walucie (i nie tylko)

Poznaj-sekrety-zlotego

Co mają ze sobą wspólnego: farba drukarska, sarmata i wojna koreańska? Czy złoty jest jedną z najstarszych, czy najmłodszych walut świata? Kto był największym geniuszem wśród polskich fałszerzy pieniędzy?

Czytaj dalej

Zaczynamy nową promocję: „Happy :) Hour!”

Promocja Happy HourZyskaj rabat 30-50% na wymianę waluty, dzięki promocji „Happy 🙂 Hour!” Od 26.09.2016 r. do 03.10.2016 r. w naszym serwisie o wybranej godzinie klienci obecni oraz klienci, którzy zarejestrują się w serwisie w okresie trwania promocji będą mogli wymieniać dowolną ilość waluty EUR, USD, CHF i GBP z nawet 50% RABATEM!

Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera

Bądź w kontakcie z nami i rynkiem walutowym. Otrzymuj informacje o promocjach.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od TNN Finance Sp. z.o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail