własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

Gdzie najlepiej założyć konto walutowe?

Gdzie najlepiej założy konto walutowe- (1)

Czasy, w których walutę wymieniało się wyłącznie „z ręki do ręki” powoli odchodzą do lamusa. Dzięki ułatwieniom wprowadzonym przez banki (konta walutowe) i kantory internetowe (niskie spready), walutami można operować zarówno w sposób bezgotówkowy, jak i gotówkowy. A to oznacza, że proces wymiany, jak i samo korzystanie z obcych walut stało się wygodniejsze, tańsze i bezpieczniejsze. Dowiedz się, gdzie najlepiej założyć konto walutowe oraz jak je wykorzystać do wprowadzenia oszczędności w swoim portfelu.

Czytaj dalej

Jak szybko zrozumieć rynek walutowy?

rynek super

Mówi się, że nigdy nie zasypia i jest jednym z najbardziej dynamicznych rynków. Rynek walutowy, przez niektórych nazywany Forex z uwagi na akronim angielskiej nazwy Foreign Exchange, kryje w sobie wiele sekretów. A Ty nie musisz być przedsiębiorcą ani inwestorem, by mieć z nim do czynienia. Za każdym razem kiedy wyjeżdżasz za granicę i wymieniasz walutę w kantorze, bierzesz udział w kreowaniu wartości pieniądza! Poznaj tajemnice tego gigantycznego rynku, w którym dzienne obroty przekraczają czarującą liczbę trzech bilionów dolarów.

Czytaj dalej

Jak Brexit może zmienić Europę?

2 (3)

33 miliony osób głosowało w referendum w sprawie pozostania, bądź opuszczenia Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. Szacunkowo, ich decyzja będzie miała wpływ na życie 500 milionów obywateli Europy. Dowiedz się, w jaki sposób zaskakujący wynik tego referendum może zmienić przyszłość starego kontynentu.

Czytaj dalej

Nowy projekt prezydenckiej ustawy pomocy dla frankowiczów

2

We wtorek poznaliśmy szczegóły prezydenckiego projektu w sprawie pomocy frankowiczom. Jednak nowa propozycja znacznie odbiega od tej ze stycznia 2016 r., która zakładała przewalutowanie kredytów we frankach po tak zwanym „kursie sprawiedliwym”. Być może dlatego, że jej koszt szacowano na 40-60 mld złotych, a sporo pesymistów wieszczyło z tego tytułu upadłość nawet pięciu banków.

Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera

Bądź w kontakcie z nami i rynkiem walutowym. Otrzymuj informacje o promocjach.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od TNN Finance Sp. z.o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail