własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

Blog walutowy serwisu kantoronline.pl

8 faktów, których nie wiesz o polskiej walucie (i nie tylko)

Poznaj-sekrety-zlotego

Co mają ze sobą wspólnego: farba drukarska, sarmata i wojna koreańska? Czy złoty jest jedną z najstarszych, czy najmłodszych walut świata? Kto był największym geniuszem wśród polskich fałszerzy pieniędzy?

Czytaj dalej

Zaczynamy nową promocję: „Happy :) Hour!”

Promocja Happy HourZyskaj rabat 30-50% na wymianę waluty, dzięki promocji „Happy 🙂 Hour!” Od 26.09.2016 r. do 03.10.2016 r. w naszym serwisie o wybranej godzinie klienci obecni oraz klienci, którzy zarejestrują się w serwisie w okresie trwania promocji będą mogli wymieniać dowolną ilość waluty EUR, USD, CHF i GBP z nawet 50% RABATEM!

Czytaj dalej

11 funkcji NBP, które musisz znać

Poznaj 11 funkcji Narodowego Banku Polskiego

Niewiele jest mitów na temat Narodowego Banku Polskiego. Najważniejszy polski bank często w naszych umysłach funkcjonuje na zasadzie białej plamy. Tymczasem warto bliżej poznać NBP. W końcu, to od niego zależy, ile są warte pieniądze w naszych portfelach.

Czytaj dalej

Poradnik dla wyjeżdżających na studia za granicę

Poznaj porady dla studentów wyjeżdżających za granicęI w tym względzie czasy się zmieniły. Studiowanie za granicą to już nie luksus zastrzeżony dla warstwy uprzywilejowanych. Nauka w otoczeniu obcej kultury to dziś powszechne zjawisko. Okazuje się nawet, że wymagane.

Czytaj dalej

Zapisz się do newslettera

Bądź w kontakcie z nami i rynkiem walutowym. Otrzymuj informacje o promocjach.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od TNN Finance Sp. z.o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail