Powrót
urodziny

Mamy 7 lat! Świętuj z nami i wygrywaj nagrody

I stało się. Już niedługo skończymy 7 lat! Liczba 7 jest nadzwyczajna i takie też będą nasze urodziny. Aby je uczcić zorganizowaliśmy 7-dniowy konkurs w którym dzielimy się z Wami naszą radością i nagrodami.

To jest nasz sposób na to, aby powiedzieć Wam “dziękujemy”. W naszym urodzinowym konkursie będziecie mogli wygrać cenne nagrody, a także dobrze się bawić ćwicząc swój refleks lub kreatywność.  

Obserwujcie naszą stronę na Facebooku. Każdego dnia od 19 do 27 marca 2018 roku będziemy publikować posty konkursowe, w których dowiecie się, co trzeba zrobić. Wyjątkowo w sobotę i niedzielę (tj. 24 i 25 marca) postów konkursowych nie będzie, ale można wtedy spełnić 2 warunek konkursu: rejestrować się lub wymieniać walutę w serwisie. Do wygrania są m.in. nasze ulubione słuchawki bezprzewodowe Creative Sound Blaster Jam. 


Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec. Przeczytaj regulamin, żeby nie być zaskoczonym zasadami konkursu!

Nagrody

Dla zwycięzców w pytaniach #NaKreatywność:

  • 7 x słuchawki Creative Sound Blaster Jam 

Dla zwycięzców w pytaniach #NaRefleks:

  • 7 x ... nie możemy zdradzić! To będzie szczęśliwa niespodzianka. Codziennie inna, ale każda jest ekstra.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Wystarczy odpowiedzieć na jedno z 2 pytań oznaczonych hashtagiem #NaKreatywność lub #NaRefleks, które każdego dnia konkursu będą pojawiać się w postach konkursowych na naszej stronie na Facebooku. Odpowiedź należy umieścić w komentarzu do posta konkursowego.
  2. A także dokonać pełnej rejestracji (link do https://kantoronline.pl/rejestracja) w serwisie kantoronline.pl, bądź wymienić minimum 10 jednostek dowolnej waluty (jeśli już masz konto w kantoronline.pl).

Pamiętaj, że w pytaniach z hashtagiem #NaRefleks wygrywa ten, kto jako pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi, a w pytaniach #NaKreatywność zwycięzcą jest osoba, która wykaże się największą inwencją twórczą.

PS Wszystko, co najlepsze jeszcze przed nami, dlatego spodziewajcie się, że niedługo zaskoczymy Was jeszcze jedną urodzinową promocją. 😉

PPS Będzie nam miło, jeśli 27 marca wzniesiecie za nas toast!

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz