Powrót

Jak oszczędzać czas i pieniądze za pomocą aplikacji? Cz. 2

W poprzedniej części dzieliliśmy się narzędziami pozwalającymi lepiej wykorzystywać czas poprzez efektywniejszą organizację dnia. Teraz pokażemy narzędzia pomagające w przyspieszaniu wykonywania czynności. Zatem zapraszamy do czytania, bo czas goni…

Pocket

Co robicie, gdy znajdujecie w Internecie interesujące rozwiązanie lub ciekawy artykuł, ale chcecie jego przeczytanie odłożyć na później? Najprawdopodobniej dodacie go do zakładek przeglądarki i takie rozwiązanie jest ok. Schody pojawiają się, gdy chcecie odnaleźć wśród zapisanych w zakładkach artykułów właśnie ten sprzed miesiąca. Z pomocą przychodzi “Pocket”, który zmienia wszystko! Dzięki aplikacji najceniejsze artykuły będziecie mogli przechowywać w jednym miejscu - w chmurze, dostępnej zarówno z poziomu telefonu jak przeglądarki. Dodawanie artykułów odbywa się poprzez jedno kliknięcie i nadanie etykiet, które w przyszłości posłużą do odnalezienia konkretnego artykułu, więc odnajdywanie zapisanych informacji jest niezwykle proste i trwa nie więcej niż 10 sekund.

Feedly

Jeśli śledzicie newsy w kilku portalach czy blogach z pewnością poświęcacie dużo czasu na przejrzenie ich wszystkich, by sprawdzić, czy nie pojawiły się nowe artykuły. Zgodzicie się, że wchodzenie do każdego serwisu z osobna wymaga poświęcenia kilku dłuższych chwil. Zdecydowanie szybciej i łatwiej jest w tym celu wykorzystać czytnik RSS Feedly. Daje on możliwość szybkiego przeglądania nowych artykułów, nadawania kategorii i odkładania do przeczytania na później. To wyjątkowy akcelerator czasu.

Evernote

Notatka za notatką, pomysł na pomysłem i w końcu przychodzi czas na podzielenie się nimi ze znajomymi lub współpracownikami. Nalepiej będzie zrobić to za pomocą Evernote, narzędzia pozwalającego tworzyć i dzielić się najróżniejszymi rodzajami notatek zarówno w przeglądarce jak i smartphonie. Evernote jest doskonałym narzędziem do pracy, które przenosi przestrzeń do pracy w zupełnie nowym wymiar.

Liczmy, że cykl się podobał.
PS. Chętnie też poznamy narzędzia, z których wy korzystacie oraz oczekiwania związane z poruszanymi na blogu tematami. 😉

[Głosów: 0   Average: 0/5]
O autorze /

Dział Wymiany Walut i Operacji Finansowych Kantoronline.pl jest zespołem ekspertów, którzy zdobywali swoje doświadczenie nie tylko na polskich, ale i na światowych rynkach.

Dodaj komentarz