Powrót

Akcja "Odbierz Maski". Pomagamy chronić się przed COVID-19

Startujemy z akcją "Odbierz Maski", której celem jest pomoc w ochronie przed COVID-19. Sprawdź, jak w wziąć w niej udział.

W maskach musimy poruszać się już praktycznie wszędzie, dlatego startujemy z akcją "Odbierz Maski", której celem jest pomoc w ochronie przed COVID-19. Od 24 kwietnia do 8 maja 2020 r. przy okazji wymiany waluty w Kantoronline.pl będzie można otrzymać za darmo 10 szt. masek ochronnych z atestem PZH i certyfikatem OEKO TEX.

Jak wziąć udział w akcji?

W akcji “Odbierz Maski” mogą uczestniczyć wszyscy obecni oraz nowi klienci Kantoronline.pl.

  1. Obecni klienci po zalogowaniu się do Panelu Klienta w zakładce Rabaty muszą wpisać kod: OdbierzMaski
  2. Nowi klienci muszą zarejestrować się poprzez dedykowaną stronę: odbierzmaski.kantoronline.pl

Jak długo trwa akcja?

Akcja “Odbierz Maski” trwa od 24 kwietnia do 8 maja 2020 r. Maski ochronne zostaną wysłane do tych uczestników, którzy w tym czasie wymienią określoną ilość waluty.

Jak otrzymać maski?

Pakiet 10 szt. masek ochronnych może otrzymać uczestnik akcji, który w czasie jej trwania: jednorazowo wymieni min. 15 000 jednostek waluty: EUR, USD lub GBP albo dokona wielu wymian walut EUR, USD, GBP o łącznym wolumenie powyżej 20 000 jednostek. Ilość masek ochronnych jest ograniczona.

Regulamin akcji znajduje się tutaj.


Biorąc udział w akcji, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec.

#Zostańwdomu i weź udział w akcji "Odbierz Maski", a wymiany walut dokonuj tylko online, czyli bezpiecznie, bezgotówkowo i bez wychodzenia z domu. 🤝

[Głosów: 2   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz