własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail
Powrót

Bilety do wygrania w konkursie "Pora na żużel"

Wielkie widowisko i wielkie święto żużla. Już w niedzielę rozpocznie się pierwszy ekstraligowy pojedynek Włókniarza Vitroszlif Crossfit. Z tej okazji dla kibiców przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodami są bilety na niedzielne wydarzenie. Przyłącz się do naszej zabawy i zasiądź na trybunach za free.

Dla kibiców Włókniarza Vitroszlif Crossfit przygotowaliśmy konkurs, w którym mogą wygrywać bilety na żużel. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wystarczy pierwszemu odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Obserwuj nasz fanpage na Facebooku w dniach 13 i 14 kwietnia 2017 r., a kiedy pod postem konkursowym pojawi się pytanie, odpowiedz na nie jak najszybciej. Każdego dnia konkursu na naszej osi czasu pojawią się 3 pytania związane z historią częstochowskich lwów. Każdy, kto jako pierwszy udzieli  prawidłowej odpowiedzi, otrzyma bilet na mecz Włókniarz Vitroszlif Crossfit vs KS ROW Rybnik, który odbędzie się 16 kwietnia 2017 r. na stadionie SGP Arena w Częstochowie.  

Weź udział w naszej zabawie i osobiście przekonaj się o tym, który zawodnik Włókniarza będzie największą rewelacją nowego sezonu!

Regulamin konkursu 

 

Dodaj komentarz

Wysyłamy same użyteczne informacje, a dodatkowo szybciej dowiesz się o naszych zniżkach na wymianę walut.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TNN Finance Sp. z.o.o. newsów z rynku walutowego, a także informacji o konkursach, zniżkach, ebookach i działaniach w mediach społecznościowych.

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail