Powrót

Dyrektor Kantoronline.pl członkiem Rady Programowej Stowarzyszenia Eksporterzy RP

Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy Rzeczpospolitej Polskiej to grupa ekspertów zajmujących się ochroną interesów i wsparciem merytorycznym polskich eksporterów. Od marca 2019 r. członkiem Rady Programowej Stowarzyszenia jest Andrzej Sałuda, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Kantoronline.pl. 

Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy RP

Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy Rzeczpospolitej Polskiej stawia sobie za cel rozwój polskiego eksportu oraz ochronę interesów przedsiębiorców trudniących się handlem zagranicznym. „Eksporterzy RP” znani są także z zapewniania wsparcia naukowego, specjalistycznej wiedzy oraz ułatwiania przedsiębiorcom nawiązania kontaktów z kontrahentami spoza granic Polski. Flagowymi wydarzeniami organizowanymi corocznie przez Stowarzyszenie jest Gala i Forum Eksportu. Udział w tych wydarzeniach biorą przedstawiciele administracji rządowej, organizacji biznesowych, eksporterzy oraz media.

Kantoronline.pl wspiera polski eksport

Od marca 2019 r. do prestiżowego grona Rady Programowej Stowarzyszenia Eksporterzy Rzeczpospolitej Polskiej został przyjęty Andrzej Sałuda, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Kantoronline.pl.

"Stowarzyszenie Eksporterzy RP jest jedną z najważniejszych organizacji pozarządowych w branży eksportowej. Jestem pewien, że moje członkostwo w nim przyczyni się do zwieszenia ilości wspólnych przedsięwzięć, zwłaszcza w zakresie promowania nowych sposobów płatności transgranicznych. Przeobrażenia w tych kwestiach nie omijają branży eksportowej, dlatego trzeba poznawać je na bieżąco. W konsekwencji może przyczynić się to do zwiększenia konkurencyjności polskich eksporterów na rynkach zagranicznych." - mówi Andrzej Sałuda, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Kantoronline.pl.

Kantoronline.pl to kantor internetowy, który umożliwia klientom indywidualnym i biznesowym oszczędzanie na wymianie walut oraz transferach środków pomiędzy rachunkami krajowymi i zagranicznymi. Od 8 lat obecności na polskim rynku walutowym celem numer jeden serwisu jest poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą jakość życia użytkowników. Serwis jest zaangażowany we wsparcie firm eksportowych każdej wielkości: od tych z sektora MŚP po największe korporacje.

[Głosów: 3   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz