Powrót

EuroRabat, czyli -30% na wymianę EUR i 1 zł za przelew SEPA

Jeśli rozliczasz transakcje w walucie EUR, mamy dla Ciebie podwójnie dobrą wiadomość. W nowej promocji Kantoronline.pl otrzymasz zniżkę -30% na wymianę EUR, a przelew SEPA zlecisz za symboliczną złotówkę (1 PLN).

Jak skorzystać z promocji EuroRabat?

W promocji EuroRabat wymienisz EUR ze spreadem obniżonym o -30%*, a przelew SEPA** zrealizujesz za 1 PLN.
Promocja EuroRabat przeznaczona jest dla obecnych klientów Kantoronline.pl oraz nowych, którzy dokonają wymiany waluty lub przelewu w okresie objętym promocją.

1. Jeśli masz już konto w serwisie kantoronline.pl, zaloguj się do Panelu Klienta i w zakładce RABATY wpisz kod rabatowy: EURSEPA.
2. Jeśli jeszcze nie masz jeszcze konta, zarejestruj się na stronie euro.kantoronline.pl. Rabat -30% na wymianę EUR oraz przelew SEPA 1 zł zostaną przyznane automatycznie.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja -30% na wymianę EUR trwa od 6 kwietnia do 26 kwietnia 2020 r.  Od momentu aktywacji rabatu, Użytkownik może go wykorzystać dowolną ilość razy, aż do zakończenia trwania promocji.

Regulamin promocji "EuroRabat" znajduje się tutaj.

* Rabat - 30% jest liczony od marży dla kursu kupna lub kursu sprzedaży waluty EUR oferowanej przez TNN Finance S.A. na stronie www.kantoronline.pl.
** Przeczytaj artykuł wyjaśniający czym jest SEPA (wraz z listą 36 krajów, dla których przelewy w EUR będą za 1 zł).


Biorąc udział w promocji, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec.

 

[Głosów: 4   Average: 4/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz