Powrót

Faktoring z PragmaGO® - finansowanie całkowicie online

Nowe technologie to nasza przyszłość. Wprowadzane są także w branżach, które do tej pory w ogóle z nich nie korzystały. Z kolei te, które już je u siebie wdrożyły, skupiają się na ich nieustannym rozwoju. Na szybki rozwój technologiczny wpłynęła dodatkowo pandemia COVID-19. Ze względu na liczne ograniczenia jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla wielu firm, było przeniesienie swoich usług całkowicie do strefy online.

Usługi finansowe dla firm online

Jedną z branż, która od dawna stawia na online, jest branża finansowa. Wielu polskich przedsiębiorców ma zapotrzebowanie na szybki dostęp do gotówki. Instytucje finansowe, takie jak PragmaGO® jeszcze na długo przez pandemią dostrzegły takie zapotrzebowanie i postawiły na procesy finansowania w 100% oparte o online, bez zbędnych papierowych formalności. Banki nadal niejednokrotnie wymagają pokaźnej ilości dokumentów właśnie w formie papierowej. Dzięki PragmaGO® firmie, która postawiła na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań IT i ich nieustanny rozwój polscy przedsiębiorcy zaledwie w kilka minut mogą poprawić płynność finansową swojej firmy i to wszystko bez wychodzenia z domu, czy biura!

Oferta na wyciągnięcie ręki

PragmaGO® oferuje trzy rodzaje usług dla firm – finansowanie faktur, faktoring online oraz finansowanie zakupów. Usługi skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy potrzebują gotówki np. na realizację celów biznesowych lub uregulowanie bieżących zobowiązań wobec swoich dostawców.

Finansowanie faktur – jest to usługa, w ramach której przedsiębiorca może sfinansować faktury do kwoty 250 tys. zł. Polecana szczególnie dla tych firm, które współpracują z różnymi odbiorcami lub współpracują z powtarzalnymi kontrahentami, ale nie potrzebują stałego finansowania. Formularz składa się tylko z czterech prostych kroków, a jego wypełnienie zajmuje jedynie 5 minut. Co więcej, po załączeniu faktury, część danych powinna się wczytać automatycznie, co dodatkowo przyspiesza cały proces. Aby zaakceptować warunki finansowania, wystarczy wysłać potwierdzenie poprzez SMS. Finansowane jest 100% wartości faktury natychmiast po potwierdzeniu jej zasadności przez wskazanego odbiorcę.

Faktoring online – to stałe finansowanie, czyli usługa idealna dla tych przedsiębiorców, którzy na co dzień współpracują z tymi samymi firmami. W ramach faktoringu stałego można ubiegać się o limity od 50 tys. do 1 mln zł. Oferta dostępna jest także w euro. Wystarczy wypełnić prosty formularz – podać dane firmy, dane odbiorców oraz wnioskowaną wysokość limitu. Decyzja o finansowaniu podejmowana jest do 24 godzin. Faktury do finansowania można zgłaszać za pośrednictwem wygodnej Strefy Klienta.

Finansowanie zakupów – w branży finansowej usługa może być także znana pod nazwą faktoring odwrotny. Jak sama nazwa wskazuje w przypadku tej usługi przedsiębiorca, może sfinansować swoje faktury kosztowe. PragmaGO® umożliwia odroczenie płatności (do 100 tys. zł) o 30 dni lub rozłożenie jej nawet na 36 miesięcy. Wystarczy do formularza dołączyć dokument potwierdzający zamówienie produktu lub usługi, uzupełnić dane na temat firmy oraz dostawcy. PragmaGO® przeleje środki na konto Twojego dostawcy zaraz po potwierdzeniu przez Ciebie warunków umowy. By proces ten przebiegał jak najszybciej, akceptacja ta odbywa się poprzez wysłanie kodu SMS.

Współpraca dla B2B

Oferta PragmaGO® to także możliwość współpracy. Jeżeli np. prowadzisz sklep internetowy, w którym wszyscy Twoi klienci lub część z nich, to klienci B2B, możesz im zaproponować odroczenie płatności z PragmaGO®. Z kolei, jeżeli działasz w branży transportowej, zapoznaj się z ofertą e-skonta, dzięki której będziesz mógł oferować dłuższe terminy płatności bez ryzyka, że sam będziesz miał problem z zatorami płatniczymi.

 

Jak widać oferta od PragmaGO® to szansa dla polskich przedsiębiorców na poprawę płynności finansowej i rozwój ich działalności. Brak gotówki już nie musi być problemem!

 

Dowiedz się więcej na https://pragmago.pl/

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz