Powrót
Happy Hour

Happy Hour w Kantoronline.pl. Jak wymienić walutę z rabatem 30% - 50%?

Właśnie wkroczyliśmy w nowy, promocyjny cykl: uruchomiliśmy "Happy Hour"! Jeśli chcecie zaoszczędzić na wymianie walut, przydadzą się Wam szeroko otwarte oczy. Dzięki promocji możecie zapłacić mniej za wymianę EUR, USD, GBP lub CHF. Jak wysokie są rabaty? Wynoszą od 30% aż do 50% i liczone są od marży Kantoronline.pl. Sprawdź, kiedy i gdzie wypatrywać szczęśliwej godziny. 


Biorąc udział w promocji, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec. Przeczytaj REGULAMIN, aby poznać dokładne zasady promocji.

Kiedy odbywa się Happy Hour?

Promocja Happy Hour w Kantoronline.pl potrwa od 1 marca do 31 maja 2019 r. W tym czasie raz na tydzień w wybranym dniu przez 1 godzinę można wymienić walutę z rabatem. O tym, kiedy odbywa się "Happy Hour" i jak wysoki jest rabat będziemy informować Was na naszym fanpage'u na Facebooku. Dlatego obserwujcie nas!

Jak skorzystać z promocji? 

Wystarczy w czasie trwania promocji zalogować się do Panelu Klienta Kantoronline i wpisać w zakładce "Rabaty" kod rabatowy:

 

HappyHour2019

 

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest zarówno dla obecnych  klientów,  jak i nowych, którzy zarejestrują się w serwisie w czasie trwania promocji.

Miej oczy szeroko otwarte i skorzystaj z rabatu Happy Hour! A jeśli nie zmieścisz się w czasie - w kolejnym tygodniu wypatruj następnego rabatu.

[Głosów: 10   Average: 4.6/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

2 komentarze

Dodaj komentarz