Powrót

Jak oszczędzać czas i pieniądze za pomocą aplikacji? Cz. 1

Czas jest niewątpliwe najcenniejszą rzeczą w naszym życiu. Co prawda nie możemy go kupić, lecz możemy go lepiej wykorzystać. I właśnie dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami aplikacjami do zarządzania czasem dedykowanymi na komputer oraz urządzenia przenośne. Przedstawione narzędzia nie zrobią nic za nas, ale mogą mocno nas wesprzeć w codziennym planowaniu dnia oraz zadań, które musimy wykonać w pracy czy domu. Zapraszamy do zapoznania się z subiektywną listą darmowych narzędzi, które pozwolą Wam zaoszczędzić czas i pieniądze.

Wunderlist

Aplikacja dostępna w wersji darmowej oraz płatnej. Wersja Free w zupełności wystarcza do wyznaczania codziennych zadań i podzadań w ramach stworzonych projektów. Narzędzie można zainstalować w smarthphonie z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows Phone, przeglądarce internetowej, a także czytniku ebooków Kindle. Najwspanialszym rozwiązaniem Wunderlist jest integracja z pocztą Gmail. Wiadomości e-mail, które chcemy odłożyć do przeczytania na później możemy dodać bezpośrednio z poczty gmail do zadań w Wunderlist - wystarczy jedno kliknięcie!

Utworzenie projektu trwa od 5 do 10 sekund
Utworzenie zadania trwa od 5 do 10 sekund
Utworzenie przypomnienia od 5 do 10 sekund
Zmiana priorytetu zadania trwa 1 sekundę.

Aplikację ściągnięcie stąd.

Listonic

Jak często zdarza się Wam zgubić przygotowywaną namiętnie na kartce listę zakupów? Przypominacie sobie jakie to uczucie, gdy jesteście w sklepie i okazuje się, że nie wiecie jednak co kupić, bo lista najprawdopodobniej wypadła gdzieś po drodze? Zdecydowanie radzimy zapobiegać takim zdarzeniom i rozpocząć korzystanie z narzędzia Listonic, które umożliwa szybkie i łatwe tworzenie “nie gubiących się” list zakupów. Przy okazji będziecie mogli być na bieżąco z aktualnymi promocjami, za korzystanie z których z pewnością docenią swoich mężczyzn Panie. Aplikację można zainstalować w telefonie z systemem Andorid, iOS oraz Windows Phone.

Utworzenie nowej listy zakupów trwa od 5 do 10 sekund
Utworzenie nowej pozycji na liście zakupów trwa około 5 sekund
Odnalezienie listy zakupów trwa od 3 do 5 sekund.

Po aplikację zapraszamy tutaj.

Any.DO

Na samym początku musimy powiedzieć, że korzystanie z Any.Do to czysta przyjemność. Aplikacja stara się nam organizować nasz dzień wg. ustalonego przez nas harmonogramu. Każdego ranka prosi o zaplanowanie dnia - zazwyczaj trudno się do tego zmusić, jednak z AnyDo jest inaczej. Planowanie dnia czy przychodzące powiadomienia zaprojektowano tak, aby jak najmniej irytowały i jak najbardziej zachęcały do korzystania z aplikacji. AnyDO przyciąga swoim designem, prostotą działania i bogatą ilością funkcji organizacji dnia. Dostępna jest w wersji webowej, przeglądarce, a także na Androida i iPhone.

Utworzenie projektu trwa od 5 do 10 sekund
Utworzenie zadania trwa od 5 do 10 sekund
Utworzenie przypomnienia od 5 do 10 sekund
Zmiana priorytetu zadania trwa 1 sekundę.

Aplikację ściągniecie tutaj.

PS. Możecie już przeczytać II część Przybornika Oszczędzania.

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Dział Wymiany Walut i Operacji Finansowych Kantoronline.pl jest zespołem ekspertów, którzy zdobywali swoje doświadczenie nie tylko na polskich, ale i na światowych rynkach.

Dodaj komentarz