Powrót
Certyfikat Uczciwego przedsiębiorcy

kantoronline.pl - uczciwym przedsiębiorcą!

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy Certyfikat Uczciwego Przedsiębiorcy. To dla nas ważne wyróżnienie. A właściwie dowód na to, że przyczyniamy się do podnoszenia standardów prowadzenia biznesu w Polsce.

Certyfikat przyznawany jest m.in. za rzetelność i uczciwość, do czego przykładamy szczególną wagę i uważamy za niezwykle istotne w dziedzinie usług finansowych. Stosowane przez nas standardy bezpieczeństwa, łatwość wymiany waluty, a także dbałość o klienta są podstawowym priorytetem naszej pracy. Nasze usługi są atrakcyjne zarówno dla tych, którzy wyjeżdżają za granicę, pracują poza granicami Polski, spłacają kredyt w obcej walucie, jak i dla firm, które współpracują z zagranicznymi kontrahentami.

Zacznij już teraz oszczędzać na wymianie walut w kantoronline.pl!

Więcej informacji o naszym certyfikacie znajdziesz tutaj.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Comment(1)

  • Oliwia

    10 maja 2017

    Dziękuję za sporo przydatnych informacji. Temat jest mi bliski 🙂

Dodaj komentarz