Powrót

kantoronline.pl Partnerem Głównym Forum Eksportu 2018

kantoronline.pl wzmacnia relacje z polskimi eksporterami. Serwis został Partnerem Głównym Forum Eksportu 2018 na którym przedsiębiorcy poznają kluczowe trendy na rynkach zagranicznych. Podczas sesji ekspertów o nowoczesnych rozwiązaniach dla eksporterów opowie Andrzej Sałuda, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w kantoronline.pl.

Forum Eksportu 2018 organizowane przez Stowarzyszenie Eksporterzy RP to jedno z największych i najcenniejszych dla przedsiębiorców wydarzeń branży eksportowej w Polsce. W programie znajduje się ponad 20. wykładów i paneli dyskusyjnych będących okazją do kontaktu z czołowymi ekspertami w tej dziedzinie. Tytuł tegorocznej edycji to “Możliwości i potrzeby polskiego eksportu”. Serwis kantoronline.pl po raz pierwszy nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem Eksporterzy RP uczestnicząc w Gali Eksportu 2018.

- Potrzeba ekspansji eksportowej polskich firm jest oczywista, a bez odpowiedniej wiedzy nie jest to możliwe - mówi Andrzej Sałuda, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w kantoronline.pl. Wychodzimy z założenia, że każdy przedsiębiorca, który planuje działalność eksportową powinien mieć łatwy dostęp do branżowej wiedzy oraz nowoczesnych rozwiązań, które zapewniają konkurencyjność na zagranicznym rynku. Zwroty akcji w handlu międzynarodowym są częste, wciąż także powstają nowe narzędzia usprawniające funkcjonowanie biznesu, minimalizujące koszty zobowiązań płatniczych w różnych walutach. Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznego Forum Eksportu, nasz udział w tym wydarzeniu pozostał kwestią czasu. Z przyjemnością mogę stwierdzić, że Forum Eksportu 2018 w 100% odzwierciedla nasze zaangażowanie w rozszerzanie możliwości eksportowych polskich firm.

Forum Eksportu 2018 odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018 roku o godz. 10:00 w Lublinie, w Auli Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji przy ulicy Projektowej 4.

kantoronline.pl to kantor internetowy, który umożliwia klientom indywidualnym i biznesowym oszczędzanie na wymianie walut oraz transferach środków pomiędzy rachunkami krajowymi i zagranicznymi. Od 7 lat obecności na polskim rynku walutowym celem numer jeden serwisu jest poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą jakość życia użytkowników. Serwis jest zaangażowany we wsparcie firm eksportowych każdej wielkości: od tych z sektora MŚP po największe korporacje.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Comment(1)

  • Kasia

    16 kwietnia 2018

    Jestem bardzo ciekawa tego eventu. Chętnie zobaczę co bedzie się działo przy ul. Projektowej 😉

Dodaj komentarz