Powrót

kantoronline.pl partnerem POLAND AFRICA BUSINESS FORUM 2017

Kantoronline.pl efektywnie wspiera polsko-afrykańską współpracę. Serwis został Oficjalnym Partnerem największego w Europie wydarzenia promującego wymianę biznesową Polski i Afryki.

Serwis kantoronline.pl został partnerem długo oczekiwanego przez polskich przedsiębiorców spotkania dotyczącego współpracy handlowej z Afryką.

POLAND AFRICA BUSINESS FORUM 2017 to wydarzenie o silnym znaczeniu dla rozwoju polskich firm na czarnym kontynencie. Afryka oferuje niezwykłe perspektywy dla polskiego eksportu, ale jest to egzotyczny rynek, dlatego przed ekspansją warto go dobrze poznać. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie korzystna przede wszystkim dla uczestników wydarzenia – mówi Arkadiusz Kondek, wiceprezes Zarządu TNN Finance SA, spółki będącej właścicielem serwisu kantoronline.pl.

Jako Oficjalny Partner, kantoronline.pl zaprasza na to prestiżowe spotkanie firmy ze wszystkich sektorów gospodarki, poszukujących nowej przestrzeni dla wymiany B2B.

POLAND AFRICA BUSINESS FORUM 2017 odbędzie się 30 i 31 marca 2017 r. w Hotelu Plaza w Warszawie.

Kup bilet na POLAND AFRICA BUSINESS FORUM 2017

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz