Powrót

kantoronline.pl sponsorem drużyny siatkarskiej GKS Katowice

Na mocy podpisanej umowy serwis wymiany walut kantoronline.pl zyskał tytuł platynowego partnera oraz stał się oficjalnym członkiem Klubu Biznesu Gieksy.

GKS Katowice Siatkówka jest drużyną, która od tego sezonu występuje w lidze mistrzów świata. "Wierzymy, że współpraca będzie układała się pomyślnie, a w przyszłości będzie obejmowała również inne sekcje sportowe." - mówi Andrzej Sałuda, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w kantoronline.pl. 

To już druga podpisana w ostatnim czasie umowa sponsorska serwisu kantoronline.pl z klubami sportowymi. W zeszłym miesiącu serwis ogłosił, że jest sponsorem strategicznym Klubu Włókniarz Częstochowa.  

Więcej o współpracy kantoronline.pl z siatkarską drużyną GKS Katowice dowiecie się od Andrzeja Sałudy, naszego dyrektora ds. marketingu i sprzedaży. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu:

 

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz