własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail
Powrót

kantoronline.pl sponsorem drużyny siatkarskiej GKS Katowice

Na mocy podpisanej umowy serwis wymiany walut kantoronline.pl zyskał tytuł platynowego partnera oraz stał się oficjalnym członkiem Klubu Biznesu Gieksy.

GKS Katowice Siatkówka jest drużyną, która od tego sezonu występuje w lidze mistrzów świata. "Wierzymy, że współpraca będzie układała się pomyślnie, a w przyszłości będzie obejmowała również inne sekcje sportowe." - mówi Andrzej Sałuda, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w kantoronline.pl. 

To już druga podpisana w ostatnim czasie umowa sponsorska serwisu kantoronline.pl z klubami sportowymi. W zeszłym miesiącu serwis ogłosił, że jest sponsorem strategicznym Klubu Włókniarz Częstochowa.  

Więcej o współpracy kantoronline.pl z siatkarską drużyną GKS Katowice dowiecie się od Andrzeja Sałudy, naszego dyrektora ds. marketingu i sprzedaży. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu:

 

Dodaj komentarz

Wysyłamy same użyteczne informacje, a dodatkowo szybciej dowiesz się o naszych zniżkach na wymianę walut.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TNN Finance Sp. z.o.o. newsów z rynku walutowego, a także informacji o konkursach, zniżkach, ebookach i działaniach w mediach społecznościowych.

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail