Powrót
relacje amerykańsko-polskie

Kantoronline.pl jednym ze sponsorów obchodów Święta Niepodległości USA w Warszawie

Serwis Kantoronline.pl został  jednym ze sponsorów Pikniku z okazji amerykańskiego Święta Niepodległości. Uroczystość odbyła się 4 lipca w Warszawie, a jej organizatorami była Amerykańska Izba Handlowa oraz Ambasada USA. Wspólne świętowanie było szansą na wzmocnienie relacji biznesowych pomiędzy polskimi i amerykańskimi partnerami.

Spotkanie to zalicza się do najistotniejszych wydarzeń towarzyskich amerykańskich przedsiębiorców działających w Polsce. Według najnowszych szacunków amerykańscy inwestorzy stworzyli już w Polsce ponad 220 tysięcy miejsc pracy. Ich obecność w Polsce ma kolosalne znaczenie dla polskich partnerów biznesowych, będąc źródłem nie tylko doświadczenia, ale i wiedzy. 

ambasador_USAFoto: American Chamber of Commerce in Poland 

"Z dumą sponsorujemy wydarzenie o tak dużym znaczeniu dla amerykańskich partnerów biznesowych. Tegoroczny Piknik odbył się z udziałem przedstawicieli polskich i amerykańskich władz oraz członków Amerykańskiej Izby Handlowej. Od początku jednym z priorytetów naszej działalności jest promowanie potencjału polskich przedsiębiorców za granicą, stąd nasza decyzja o wsparciu obchodów amerykańskiej uroczystości Dnia Niepodległości w Warszawie. Liczymy na to, że nasza aktywność przyczyni się do sukcesów polskich przedsiębiorców w Stanach Zjednoczonych" - podkreśla Andrzej Sałuda, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Kantoronline.pl.

Serwis Kantoronline.pl to przede wszystkim nowoczesne narzędzie dla firm i klientów indywidualnych umożliwiające błyskawiczną wymianę walut oraz sprawny transfer środków między rachunkami krajowymi i zagranicznymi. Przez 7 lat obecności na polskim rynku walutowym, naszym celem numer jeden nieustannie pozostaje poszukiwanie i wdrażanie coraz bardziej innowacyjnych i przyjaznych użytkownikom rozwiązań, które podnoszą jakość ich życia.

Kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć fotogalerię z wydarzenia.

sponsorzy_święto_niepodległosci

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz