Powrót
partner premium

kantoronline.pl Sponsorem Premium GKS-u

Z radością informujemy, że serwis kantoronline.pl został Sponsorem Premium drużyny siatkarskiej GKS Katowice. Niebawem logo serwisu będzie widoczne na koszulkach katowickich siatkarzy.

- "Po analizie dotychczasowej współpracy z sekcją siatkówki GKS Katowice, zdecydowaliśmy się na jej dalszą kontynuację z kilku powodów. Chcemy dalej kreować wizerunek serwisu kantoronline.pl poprzez sponsorowanie drużyny katowickich siatkarzy, gdyż dotychczasowa współpraca z klubem układała się znakomicie. Logo kantoronline.pl pojawi się na koszulkach zawodników, co mam nadzieję zostanie odebrane jako zapowiedź naszej długoterminowej i owocnej współpracy. Mamy wrażenie, że rozwój i ciągła ekspansja naszego serwisu w doskonały sposób łączy się również z ciągłym rozwojem GKS-u. Zarówno kantoronline.pl jak i GKS to nowocześnie zarządzane struktury, szukające ciągle nowych, multifunkcjonalnych rozwiązań i wprowadzające je w życie. My dostarczamy nowoczesne narzędzia i rozwiązania finansowe, a klub sportowe emocje, odpowiednią oprawę i doskonałą zabawę - mówi Andrzej Sałuda, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w kantoronline.pl.

Serwis kantoronline.pl to przede wszystkim nowoczesne narzędzie dla firm i klientów indywidualnych umożliwiające błyskawiczną wymianę walut oraz sprawny transfer środków między rachunkami krajowymi i zagranicznymi. Przez 7 lat obecności na polskim rynku walutowym, naszym celem numer jeden nieustannie pozostaje poszukiwanie i wdrażanie coraz bardziej innowacyjnych i przyjaznych użytkownikom rozwiązań, które podnoszą jakość ich życia.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Comment(1)

  • karolina

    1 kwietnia 2018

    UUU super. Będę chętniej oglądać ich mecze 😀

Dodaj komentarz