Powrót

kantoronline.pl wyróżniony podczas FinTech Digital Congress CEE

Serwis kantoronline.pl został laureatem nagrody w kategorii Money Transfer Solution podczas jednego z największych wydarzeń branży finansowej w Polsce: FinTech Digital Congress CEE.

W dniu 22 listopada 2016 r. Rada Programowa FinTech Digital Congress CEE uhonorowała prestiżową nagrodą serwis kantoronline.pl za najlepsze rozwiązanie dla realizowania przelewów: Money Transfer Solution. Zwycięstwo w tej kategorii zapewnił serwisowi zaawansowany system IT oraz współpraca z największymi kluczowymi bankami w Polsce.

Nasz serwis wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych konsumentów. Błyskawiczne realizowanie przelewów jest jednym z elementów naszych działań, mających na celu rozwój naszego kantoru internetowego. Ale nie tylko nagroda, którą właśnie otrzymaliśmy, to przede wszystkim zadowoleni klienci są dla mnie dowodem na to, że szybkość i bezpieczeństwo usług finansowych to wartości, za którymi warto podążać – mówi Przemysław Spyra, właściciel serwisu kantoronline.pl.

kantoronline.pl to przede wszystkim nowoczesne narzędzie umożliwiające błyskawiczną wymianę walut oraz sprawny transfer środków między rachunkami krajowymi i zagranicznymi.  Od 6 lat obecności na polskim rynku walutowym celem numer jeden serwisu jest nieustanne poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą jakość życia użytkowników.

Laureatami nagród podczas FinTech Digital Congress CEE m.in. zostali również: PayU, IdeaBank, mBank, Benefia Ubezpieczenia, Vivus Finance oraz inviPay.

[inpost_galleria thumb_width="200" thumb_height="200" post_id="2310" thumb_margin_left="3" thumb_margin_bottom="0" thumb_border_radius="2" thumb_shadow="0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)" id="" random="0" group="0" border="" show_in_popup="0" album_cover="" album_cover_width="200" album_cover_height="200" popup_width="800" popup_max_height="600" popup_title="Gallery" type="yoxview" sc_id="sc1480077307379"]

[Głosów: 0   Average: 0/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz