Powrót

Kantoronline.pl wyróżniony podczas Gali Eksportu 2019

Za nami Gala Eksportu 2019 - jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń dla polskich eksporterów. Podczas spotkania Andrzej Sałuda, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Kantoronline.pl otrzymał medal „Zasłużony dla Eksportu RP”. Odznaczenie zostało przyznane przez kapitułę Krajowego Stowarzyszenia Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej.

Gala Eksportu 2019 odbyła się 6 lutego w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Wydarzenie co roku organizuje Stowarzyszenie Eksporterów RP, a jego głównym celem jest wspieranie polskiego eksportu oraz przedsiębiorców zaangażowanych w handel zagraniczny. Podczas gali wręczone zostały medale - jeden z nich otrzymał Andrzej Sałuda, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Kantoronline.pl. 

- Medal "Zasłużony dl Eksportu RP" to dla mnie nie tylko ogromne wyróżnienie, ale i fantastyczna okazja do tego, aby podkreślić znaczenie wymiany walut online w biznesie międzynarodowym. W istocie, potrzebą polskiej gospodarki jest nie tylko edukacja przedsiębiorców w zakresie bezpiecznej ekspansji zagranicznej, ale także rozwiązań umożliwiających efektywne rozliczenia międzynarodowe - mówi Andrzej Sałuda, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Kantoronline.pl  

Medaliści Gali Eksportu 2019

W programie gali znalazły się m.in. wykłady dotyczące czynników wpływających na wzrost eksportu. Oprócz serii wykładów i paneli dyskusyjnych przedsiębiorcy mieli także okazję do nawiązania kontaktów biznesowych oraz poznania nowych produktów eksportowych. Nad galą patronat honorowy objęli m.in.: Minister Spraw Zagranicznych - Jacek Czaputowicz, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Jan Ardanowski.

Kantoronline.pl to kantor internetowy, który umożliwia klientom indywidualnym i biznesowym oszczędzanie na wymianie walut oraz transferach środków pomiędzy rachunkami krajowymi i zagranicznymi. Od 8 lat obecności na polskim rynku walutowym celem numer jeden serwisu jest poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą jakość życia użytkowników. Serwis jest zaangażowany we wsparcie firm eksportowych każdej wielkości: od tych z sektora MŚP po największe korporacje.

[Głosów: 2   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz