własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail
Powrót

Karnety do wygrania w konkursie "Pora na żużel II"

Już w poniedziałek rozpocznie się druga edycja konkursu "Pora na żużel" 🙂 Nagrodami będą karnety na mecze Włókniarza Częstochowa jakie jeszcze rozegra w bieżącym sezonie PGE Ekstraligii na stadionie SGP Arena Częstochowa.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy pierwszemu odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Obserwuj naszą stronę na Facebooku w poniedziałek 3 lipca 2017 r., a kiedy pod postem konkursowym pojawi się pytanie, odpowiedz na nie jak najszybciej. W dniu konkursu pojawi się 5 pytań związanych z historią częstochowskich lwów. Każdy, kto jako pierwszy udzieli prawidłowej odpowiedzi, otrzyma karnet na mecze Włókniarz Vitroszlif Crossfit na stadionie SGP Arena w Częstochowie - ważny do końca bieżącego sezonu.

Weź udział w naszej zabawie i zobacz na żywo w jakim stylu Włókniarz Częstochowa zakończy rozgrywki żużlowej ligi. 

Terminarz:

  • 9 lipca 2017 Włókniarz Crossfit Vitroszlif Częstochowa vs FOGO Unia Leszno
  • 30 lipca 2017 Włókniarz Crossfit Vitroszlif Częstochowa vs EKANTOR.PL Falubaz
  • 13 sierpnia 2017 Włókniarz Crossfit Vitroszlif Częstochowa vs BETARD Sparta Wrocław

Regulamin konkursu 

About the Author /

Marta Kozioł, Content Specialist kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez eksperckie wywiady z dealerami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru online.

Dodaj komentarz

Wysyłamy same użyteczne informacje, a dodatkowo szybciej dowiesz się o naszych zniżkach na wymianę walut.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TNN Finance S.A. newsów z rynku walutowego, a także informacji o konkursach, zniżkach, ofertach, ebookach i działaniach w mediach społecznościowych.

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail