Powrót
Dopinguj Włókniarza

Konkurs "Dopinguj Włókniarza & Wygrywaj"

Nowy sezon żużlowy rozpoczął się na dobre, dlatego dla wszystkich kibiców przygotowaliśmy niespodziankę – konkurs w którym można wygrywać bilety na mecze Klubu Włókniarz Częstochowa.

C o zrobić, by wziąć udział w konkursie i wygrywać bilety? Wystarczy wykazać się kreatywnością i zapałem do kibicowania! Zadanie konkursowe polega na ułożeniu krótkiego hasła lub okrzyku dopingującego Klub Włókniarz Częstochowa. Hasło należy wpisać jako komentarz pod postem konkursowym na fanpage Serwisu KantorOnline.

W tym tygodniu Autorzy zwycięskich haseł dopingowych będą nagradzani biletami na mecz Włókniarz Częstochowa – Orzeł Łódź, który odbędzie się 10 kwietnia w Częstochowie.

Wszystkich fanów żużla zapraszamy do wspólnej zabawy! Czekamy na Was na naszym Facebooku. Obserwujcie nas! 😉

Uwaga! Przed przystąpieniem do konkursu, zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, który znajduje się tutaj.

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Doświadczony Online Marketing Manager, od 7 lat aktywny w branży marketingu internetowego. Specjalizuje się w tworzeniu koncepcji i realizacji kampanii w marketingowych kanałach komunikacji: Social Media, ePR, SEO i SEM. Wcześniej pracował w największych agencjach interaktywnych w Polsce, m.in. OS3, Netizens. Z kantoronline.pl związany od 2015 roku. Poszukiwacz narzędzi internetowych ułatwiających zarządzanie czasem i finansami.

Dodaj komentarz