własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail
Powrót

Konkurs! Spełnij swoje marzenia z kantoronline.pl

Każdy z nas ma marzenia które chce spełnić, ale bardzo często brakuje bodźca, aby zdecydować się na ich zrealizowanie. W naszym konkursie "Spełniamy marzenia" postanowiliśmy dać Wam właśnie taki bodziec, który sprawi, że doświadczycie kilku wspaniałych chwil i przeżyjecie wyjątkową przygodę!

Skok na bungee lub ze spadochronem, przejażdżka rajdowym autem, wojskowym wozem, wizyta na strzelnicy, degustacja win i inne - to Ty zdecydujesz, które marzenie chcesz zrealizować! 🙂

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe "W jaki sposób oszczędzasz pieniądze na wakacyjny urlop?". Odpowiedź należy umieścić w komentarzu do posta konkursowego na naszej stronie na Facebooku.
  2. A także zarejestrować się w serwisie kantoronline.pl bądź wymienić min. 10 jednostek dowolnej waluty (jeśli jesteś już zarejestrowany w kantoronline.pl)
  3. Nie zapominając o podaniu kodu LATO17, który dodatkowo pozwoli na wymianę EUR, USD, GBP i CHF z rabatem 20% przez okres 1 miesiąca.

Nagrody:

To kupony podarunkowe do zrealizowania w serwisie www.prezentmarzen.com o wartościach:

  • 1 miejsce - o wartości 750 zł
  • 2 miejsce - o wartości 500 zł
  • 3 miejsce - o wartości 300 zł.

Zanim przystąpisz do konkursu przeczytaj REGULAMIN
Konkurs trwa do 16.08.2017 r.

Zainspiruj nas swoim sposobem na oszczędzanie, wygraj główną nagrodę i zapamiętaj lato 2017 na zawsze 🙂

Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Wysyłamy same użyteczne informacje, a dodatkowo szybciej dowiesz się o naszych zniżkach na wymianę walut.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od TNN Finance Sp. z.o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail