Oszczędzaj na 10 sposobów - e-book!

10_sposobow_na_oszczedzanie

Nowy ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” wydany przez kantoronline.pl jest już gotowy do pobrania. Nasza “dziesiątka” to zbiór praktycznych i prostych do wprowadzenia wskazówek. Każdą z nich możesz zacząć stosować już DZIŚ.

Ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” to praktyczny przewodnik dotyczący oszczędzania. Zawarte w nim porady pozwalają oszczędzać konkretne sumy, w konkretnym czasie.

Według Eurostatu Polacy oszczędzają niecałe 2 proc. swoich pensji, podczas gdy unijna średnia wynosi ponad 10 proc. I to jest powód dla którego opracowaliśmy naszą publikację. Nasz ebook pokazuje, że drobna zmiana nawyków finansowych pomaga w osiągnięciu niezależności finansowej oraz realizacji marzeń, na które do tej pory nie było Cię stać.

Dzisiaj wiele osób jest przytłoczonych ilością i brakiem przydatności porad o kontrolowaniu finansów. Dlatego nasz ebook zawiera tylko 10 wskazówek, które skutecznie inspirują, pokazując na czym najłatwiej oszczędzać. Dowiesz się z niego m.in.:

  • jak oszczędzać podczas zakupów
  • jak planować domowy budżet
  • jak wykorzystywać programy lojalnościowe.

Pamiętaj: grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony. Już dzisiaj pobierz naszego ebooka i zaoszczędź nawet 9 232 zł* w ciągu 1 roku.
* Podana kwota ma charakter orientacyjny, serwis kantoronline.pl nie gwarantuje uzyskania określonego wyniku finansowego.

POBIERZ E-BOOKA

OSZCZĘDZAJ NA 10 SPOSOBÓW
i zapisz się do naszego newslettera – będziesz na bieżąco z rynkiem walutowym i promocjami. Nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

 

Przygotowaliśmy także grafikę przedstawiającą wybrane cele, na które można przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze.
Pobierz infografikę w dużym rozmiarze

infografika_10_sposob_na_oszczedzanie

3 thoughts on “Oszczędzaj na 10 sposobów - e-book!

  1. Waldemar Ryś

    Pobieram e-book'a, według mnie jak najwięcej tego typu pomocnej wiedzy, to przecież inwestycja w nas samych. A co do autora tego wpisu, to chwała mu za to że dzieli się takimi informacjami na temat oszczędzania i każdymi innymi. W moim przypadku, to dopiero gdy zacząłem szukać cięć kosztów, to sięgnąłem po takie edukacyjne środki jakimi jest Twój ebook chociażby. Dzięki.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *