Powrót

Oszczędzaj na 10 sposobów - e-book!

Nowy ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” wydany przez kantoronline.pl jest już gotowy do pobrania. Nasza “dziesiątka” to zbiór praktycznych i prostych do wprowadzenia wskazówek. Każdą z nich możesz zacząć stosować już DZIŚ.

Ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” to praktyczny przewodnik dotyczący oszczędzania. Zawarte w nim porady pozwalają oszczędzać konkretne sumy, w konkretnym czasie.

Według Eurostatu Polacy oszczędzają niecałe 2 proc. swoich pensji, podczas gdy unijna średnia wynosi ponad 10 proc. I to jest powód dla którego opracowaliśmy naszą publikację. Nasz ebook pokazuje, że drobna zmiana nawyków finansowych pomaga w osiągnięciu niezależności finansowej oraz realizacji marzeń, na które do tej pory nie było Cię stać.

Dzisiaj wiele osób jest przytłoczonych ilością i brakiem przydatności porad o kontrolowaniu finansów. Dlatego nasz ebook zawiera tylko 10 wskazówek, które skutecznie inspirują, pokazując na czym najłatwiej oszczędzać. Dowiesz się z niego m.in.:

 • jak oszczędzać podczas zakupów
 • jak planować domowy budżet
 • jak wykorzystywać programy lojalnościowe.

Pamiętaj: grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony. Już dzisiaj pobierz naszego ebooka i zaoszczędź nawet 9 232 zł* w ciągu 1 roku.
* Podana kwota ma charakter orientacyjny, serwis kantoronline.pl nie gwarantuje uzyskania określonego wyniku finansowego.

 

 

Przygotowaliśmy także grafikę przedstawiającą wybrane cele, na które można przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze.
Pobierz infografikę w dużym rozmiarze

infografika_10_sposob_na_oszczedzanie
[Głosów: 2   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

11 komentarzy

 • Lokata

  14 lutego 2017

  Super ten e-book, polecam każdegu. WARTO PRZECZYTAĆ !

 • ubezpieczenia gefion

  13 marca 2017

  Ciekawe informacje już dawno nie czytałem takiego fajnego artykułu.

 • Waldemar Ryś

  11 kwietnia 2017

  Pobieram e-book'a, według mnie jak najwięcej tego typu pomocnej wiedzy, to przecież inwestycja w nas samych. A co do autora tego wpisu, to chwała mu za to że dzieli się takimi informacjami na temat oszczędzania i każdymi innymi. W moim przypadku, to dopiero gdy zacząłem szukać cięć kosztów, to sięgnąłem po takie edukacyjne środki jakimi jest Twój ebook chociażby. Dzięki.

 • Mateusz

  28 kwietnia 2017

  Oszczędzanie to cenna umiejętność i warto ją trenować. Jeszcze większą umiejętnością jest nauka zarobku w sieci. Można tak i dorabiać i czasem całkiem zarabiać.

 • Michu

  23 kwietnia 2018

  Nawet jak się zarabia dużo to trzeba oszczędzać. Jak ktoś potrafi się dorobić przez internet (nie jest to trudne) to będzie mial co odkładać!

  • kantoronline

   5 września 2018

   Michu, także uważamy, że oszczędzać trzeba bez względu na to, ile się zarabia. Stąd publikacja naszego ebooka. 🙂

 • Jacek

  30 stycznia 2020

  Bardzo ciekawy i pouczający artykuł.

 • Łukasz

  9 marca 2020

  Świetny art, ale czy w dobie szalejącej inflacji (aktualnie), oszczędzanie na większą skalę ma sens? 🙂

 • Adrian

  25 marca 2020

  Artykuł daje wiele do myślenia tym bardziej teraz gdy gospodarka wchodzi w coraz głębszy kryzys. Może warto byłoby napisać artykuł odnoszący się do oszczędzania przy obecnej sytuacji na świecie? Dzięki za wskazówki mimo wszystko!

 • Szymon

  11 maja 2020

  Oszczędzanie to zawsze dobry pomysł, nie ważne ile zarabiamy. Według mnie to jedna z najważniejszych umiejętności.

Dodaj komentarz