własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail
Powrót

Oszczędzaj na 10 sposobów - e-book!

Nowy ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” wydany przez kantoronline.pl jest już gotowy do pobrania. Nasza “dziesiątka” to zbiór praktycznych i prostych do wprowadzenia wskazówek. Każdą z nich możesz zacząć stosować już DZIŚ.

Ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” to praktyczny przewodnik dotyczący oszczędzania. Zawarte w nim porady pozwalają oszczędzać konkretne sumy, w konkretnym czasie.

Według Eurostatu Polacy oszczędzają niecałe 2 proc. swoich pensji, podczas gdy unijna średnia wynosi ponad 10 proc. I to jest powód dla którego opracowaliśmy naszą publikację. Nasz ebook pokazuje, że drobna zmiana nawyków finansowych pomaga w osiągnięciu niezależności finansowej oraz realizacji marzeń, na które do tej pory nie było Cię stać.

Dzisiaj wiele osób jest przytłoczonych ilością i brakiem przydatności porad o kontrolowaniu finansów. Dlatego nasz ebook zawiera tylko 10 wskazówek, które skutecznie inspirują, pokazując na czym najłatwiej oszczędzać. Dowiesz się z niego m.in.:

 • jak oszczędzać podczas zakupów
 • jak planować domowy budżet
 • jak wykorzystywać programy lojalnościowe.

Pamiętaj: grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony. Już dzisiaj pobierz naszego ebooka i zaoszczędź nawet 9 232 zł* w ciągu 1 roku.
* Podana kwota ma charakter orientacyjny, serwis kantoronline.pl nie gwarantuje uzyskania określonego wyniku finansowego.

POBIERZ E-BOOKA

OSZCZĘDZAJ NA 10 SPOSOBÓW
i zapisz się do naszego newslettera – będziesz na bieżąco z rynkiem walutowym i promocjami. Nie wysyłamy reklam, nie spamujemy.

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

 

Przygotowaliśmy także grafikę przedstawiającą wybrane cele, na które można przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze.
Pobierz infografikę w dużym rozmiarze

infografika_10_sposob_na_oszczedzanie

4 komentarze

 • Lokata

  14 lutego 2017

  Super ten e-book, polecam każdegu. WARTO PRZECZYTAĆ !

 • ubezpieczenia gefion

  13 marca 2017

  Ciekawe informacje już dawno nie czytałem takiego fajnego artykułu.

 • Waldemar Ryś

  11 kwietnia 2017

  Pobieram e-book'a, według mnie jak najwięcej tego typu pomocnej wiedzy, to przecież inwestycja w nas samych. A co do autora tego wpisu, to chwała mu za to że dzieli się takimi informacjami na temat oszczędzania i każdymi innymi. W moim przypadku, to dopiero gdy zacząłem szukać cięć kosztów, to sięgnąłem po takie edukacyjne środki jakimi jest Twój ebook chociażby. Dzięki.

 • Mateusz

  28 kwietnia 2017

  Oszczędzanie to cenna umiejętność i warto ją trenować. Jeszcze większą umiejętnością jest nauka zarobku w sieci. Można tak i dorabiać i czasem całkiem zarabiać.

Dodaj komentarz

Wysyłamy same użyteczne informacje, a dodatkowo szybciej dowiesz się o naszych zniżkach na wymianę walut.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od TNN Finance Sp. z.o.o. zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail