własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail
Powrót

Oszczędzaj na 10 sposobów - e-book!

Nowy ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” wydany przez kantoronline.pl jest już gotowy do pobrania. Nasza “dziesiątka” to zbiór praktycznych i prostych do wprowadzenia wskazówek. Każdą z nich możesz zacząć stosować już DZIŚ.

Ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” to praktyczny przewodnik dotyczący oszczędzania. Zawarte w nim porady pozwalają oszczędzać konkretne sumy, w konkretnym czasie.

Według Eurostatu Polacy oszczędzają niecałe 2 proc. swoich pensji, podczas gdy unijna średnia wynosi ponad 10 proc. I to jest powód dla którego opracowaliśmy naszą publikację. Nasz ebook pokazuje, że drobna zmiana nawyków finansowych pomaga w osiągnięciu niezależności finansowej oraz realizacji marzeń, na które do tej pory nie było Cię stać.

Dzisiaj wiele osób jest przytłoczonych ilością i brakiem przydatności porad o kontrolowaniu finansów. Dlatego nasz ebook zawiera tylko 10 wskazówek, które skutecznie inspirują, pokazując na czym najłatwiej oszczędzać. Dowiesz się z niego m.in.:

 • jak oszczędzać podczas zakupów
 • jak planować domowy budżet
 • jak wykorzystywać programy lojalnościowe.

Pamiętaj: grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony. Już dzisiaj pobierz naszego ebooka i zaoszczędź nawet 9 232 zł* w ciągu 1 roku.
* Podana kwota ma charakter orientacyjny, serwis kantoronline.pl nie gwarantuje uzyskania określonego wyniku finansowego.

POBIERZ E-BOOKA

OSZCZĘDZAJ NA 10 SPOSOBÓW
Prześlemy Ci e-boook jeśli zgodzisz się otrzymywać od czasu do czasu od TNN Finance S.A. newsy dotyczące rynku walutowego, info. o zniżkach, ofertach i konkursach. Prezent trafi tylko do osób, które zapiszą się na oba newslettery. Nie obawiaj się - nie spamujemy.

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail

 

Przygotowaliśmy także grafikę przedstawiającą wybrane cele, na które można przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze.
Pobierz infografikę w dużym rozmiarze

infografika_10_sposob_na_oszczedzanie

5 komentarzy

 • Lokata

  14 lutego 2017

  Super ten e-book, polecam każdegu. WARTO PRZECZYTAĆ !

 • ubezpieczenia gefion

  13 marca 2017

  Ciekawe informacje już dawno nie czytałem takiego fajnego artykułu.

 • Waldemar Ryś

  11 kwietnia 2017

  Pobieram e-book'a, według mnie jak najwięcej tego typu pomocnej wiedzy, to przecież inwestycja w nas samych. A co do autora tego wpisu, to chwała mu za to że dzieli się takimi informacjami na temat oszczędzania i każdymi innymi. W moim przypadku, to dopiero gdy zacząłem szukać cięć kosztów, to sięgnąłem po takie edukacyjne środki jakimi jest Twój ebook chociażby. Dzięki.

 • Mateusz

  28 kwietnia 2017

  Oszczędzanie to cenna umiejętność i warto ją trenować. Jeszcze większą umiejętnością jest nauka zarobku w sieci. Można tak i dorabiać i czasem całkiem zarabiać.

 • Michu

  23 kwietnia 2018

  Nawet jak się zarabia dużo to trzeba oszczędzać. Jak ktoś potrafi się dorobić przez internet (nie jest to trudne) to będzie mial co odkładać!

Dodaj komentarz

Wysyłamy same użyteczne informacje, a dodatkowo szybciej dowiesz się o naszych zniżkach na wymianę walut.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TNN Finance S.A. newsów z rynku walutowego, a także informacji o konkursach, zniżkach, ofertach, ebookach i działaniach w mediach społecznościowych.

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail