Powrót

Pieniądze na wyciągnięcie ręki

Nasze potrzeby finansowe mogą być mocno zróżnicowane. Niektórym ludziom wystarcza do przeżycia niezbędne minimum, inni starają się sięgnąć najwyższych szczytów komfortu. Bez względu na to, gdzie widzimy swoje miejsce, czasami może się zdarzyć moment, w którym będziemy potrzebowali dodatkowej gotówki. Warto wówczas mieć w zanadrzu możliwość pożyczenia pieniędzy, czy to od rodziny czy też od przyjaciół. Nie każdy ma jednak na tyle zasobnych znajomych, by mu pomogli w każdym momencie. Dobrym rozwiązaniem będzie wówczas możność pożyczenia odpowiedniej gotówki, np. z banku czy też od solidnej instytucji finansowej. Takie nowoczesne, w pełni bezpieczne rozwiązania są dostępne od ręki - wystarczy tylko się rozejrzeć, a na pewno znajdziemy to, czego szukamy.

  1. Kredyty gotówkowe online - dobry pomysł!
  2. Szukajmy najlepszej pożyczki na rynku

Kredyty gotówkowe online - dobry pomysł!

Jednym z najlepszych pomysłów może być, np. kredyt gotówkowy online - Direct.Money. Ta w pełni profesjonalna witryna internetowa daje nam błyskawiczny wgląd w różnego rodzaju kredyty gotówkowe, z których warto skorzystać. Są one tam zaprezentowane w pełni przejrzysty sposób, dzięki czemu wiemy, na jaki kredyt potencjalnie nas stać i jaki bank albo instytucja finansowa są go nam w stanie zaoferować na najlepszych warunkach. Wystarczy skorzystać z kalkulatora kredytowego dostępnego online: wpisujemy tam kwotę pożyczki, czas na jaki chcemy zaciągnąć kredyt, a kalkulator wyliczy nam koszt całości oraz pokaże nam wielkość potencjalnej, comiesięcznej raty, którą będziemy spłacać. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzimy sporo czasu, gdyż zestawienie to wykaże, jak dany kredyt będzie się "zachowywał" w różnych bankach. Tym samym będziemy wiedzieć, co jest dla nas najbardziej opłacalne. Należy bowiem pamiętać o tym, że w zależności od wielkości pożyczki możliwe są oszczędności rzędu kilkuset, czy nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dobra strona z kredytami ułatwi nam wybór najlepszego rozwiązania.

Szukajmy najlepszej pożyczki na rynku

Kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć na dowolny cel, a więc doradca czy doradczyni z banku nie będą nas pytać o to, co zamierzamy zrobić z pożyczonymi od nich pieniędzmi. Nie zawsze jednak jest tak, że nasza prośba o kredyt zostanie zrealizowana od ręki. Czasem może się zdarzyć, że odejdziemy z kwitkiem. Podmioty udzielające kredytów sprawdzą nas na pewno w Biurze Informacji Kredytowej albo, np. w Biurze Informacji Gospodarczej. Takie działania mają ich uchronić przed udzieleniem kredytu, który byłby potencjalnie niespłacalny. O kredyt gotówkowy mogą się ubiegać obywatele polscy, którzy ukończyli osiemnaście lat, mają konto w polskim banku, a także dysponują polskim numerem telefonicznym. Dodatkowo trzeba mieć pełnię praw, umożliwiającą m.in. podpisywanie umów kredytowych. Warto szukać propozycji kredytowych o charakterze promocyjnym, co czasem może się zdarzyć w przypadku brania pożyczki w danym banku po raz pierwszy. Dobrą opcją może być także przeprowadzenie rozpoznania we własnym banku, w którym mamy konto. Czasem rodzime banki udzielają pożyczek swoim wieloletnim klientom na preferencyjnych warunkach, ale nie jest to regułą. Czasem może się okazać, że o wiele korzystniejszą propozycję uzyskamy gdzieś indziej. Każdorazowo trzeba zwracać uwagę na RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania Kredytu, no i należy pamiętać o tym, by wszelkie raty i należności regulować zgodnie z harmonogramem spłat. To nam pozwoli cieszyć się kredytem bez zbędnych obaw.

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz