Powrót
podsumowanie 2019

Podsumowanie 2019 roku, czyli które artykuły najchętniej czytaliście?

Przywitaliśmy Nowy Rok, czas więc na podsumowanie tego, który właśnie minął. Jeśli przegapiłeś któryś z najlepszych wpisów na naszym blogu, teraz możesz nadrobić zaległości. Oto najchętniej czytane artykuły ubiegłego roku. Zapraszamy na podsumowanie 2019. 

Które artykuły czy wywiady na naszym blogu wywołały największe emocje lub dyskusję? Z początkiem roku przeanalizowaliśmy nasze statystyki i znamy już odpowiedzi. Poznajcie ulubione wpisy naszych czytelników w 2019 r.

Kategoria 1. Oszczędzanie

Najpopularniejszym wpisem w 2019 r. w kategorii "Oszczędzanie" był artykuł "Wszystko o cashback AliExpress. Zwrot pieniędzy za zakupy z Chin?!". Być może nie powinno to być zaskoczeniem, ponieważ popularność chińskiego giganta rośnie dynamicznie: według najnowszych szacunków aż 30% polskich użytkowników sieci dokonuje zakupów na chińskiej platformie. Bardziej zaskakujące jest drugie miejsce, na którym uplasował się nasz autorski ranking: "Ranking: najlepsze aplikacje do oszczędzania pieniędzy w 2019 r.".  Zamieściliśmy w nim przede wszystkim aplikacje z których sami korzystamy na co dzień, dlatego również dla nas ten artykuł jest jednym z ulubionych.

podsumowanie 2019

Kategoria 2. Dla Firm

W kategorii "Dla Firm" bezwzględnym zwycięzcą w 2019 r. okazał się artykuł: "Bańka nieruchomości w Chinach. Co każdy importer powinien o niej wiedzieć?" Przeanalizowaliśmy w nim zjawisko, które w każdej chwili może wymknąć się spod kontroli chińskich władz. Uznaliśmy, że zbyt mało mówi się o tym w mediach i polskie firmy powinny być świadome zagrożenia. Drugim najchętniej czytanym artykułem w tej kategorii w 2019 roku okazał się wpis pt. "Co eksportuje Polska w 2019 r.?", w którym przedstawiliśmy polskie produkty, które są najbardziej cenione za granicą i tworzą niejako wizerunek Polski na świecie.

podsumowanie 2019

Kategoria 3. Świat Walut

Podczas analizy statystyk zanotowaliśmy, że w kategorii "Świat Walut" wygrał artykuł "Praca w Szwajcarii. Czy warto zarabiać we frankach?. To przydatna rzecz zarówno dla frankowiczów, którzy chcą zarabiać w walucie swojego kredytu, jak i wszystkich, którzy chcą emigrować tam, gdzie zarobki należą do najwyższych w Europie. Dlatego to dość ciekawe, że drugim najchętniej czytanym artykułem w tej kategorii okazał się artykuł pt. "Praca w Czechach. Czy warto zarabiać w koronach czeskich?", gdzie zarobki z kolei są stosunkowo niewiele wyższe niż w Polsce.

podsumowanie 2019

Kategoria 4. Pojęcia

W kategorii: "Pojęcia" hitem okazał się artykuł pt. "Nowy wyrok TSUE. Ucierpią banki, zyskają frankowicze?". Bez wątpienia ten wynik odzwierciedla społeczne nadzieje na to, że polskie sądy będą orzekać wyroki przychylne dla klientów, nie banków. Co ciekawe, na drugim miejscu uplasował się artykuł pt. "Wysyłasz EUR? Sprawdź, czym jest przelew SEPA", tak więc wciąż istnieje ogromny popyt na informacje związane z funkcjonowaniem zagranicznych transferów.

podsumowanie 2019

Nowa kategoria: Prasówka Walutowa

Ale 2019 rok to nie tylko dotychczasowe formaty. W tym roku na naszym blogu swoją premierę miała także nowa kategoria: "Prasówka Walutowa", w której komentujemy bieżące wydarzenia ze świata i analizujemy ich wpływ na kursy walut. Do tej pory ukazało się dokładnie 8 Prasówek Walutowych, z których każda cieszyła się zainteresowaniem. Cykl ten będziemy kontynuować w 2020 roku.

Blog: podsumowanie 2019 roku

Dotarliśmy do końca podsumowania 2019 roku na blogu Kantoronline.pl. Znacie już te artykuły, które były najchętniej czytane i komentowane. Ciekawe, który z artykułów z naszego bloga lub innego bloga był Waszym ulubionym w 2019 roku? 🤓

Oszczędzanie

  1. Wszystko o cashback AliExpress. Zwrot pieniędzy za zakupy z Chin?!
  2. Ranking: najlepsze aplikacje do oszczędzania pieniędzy w 2019 r.

Dla Firm

  1. Bańka nieruchomości w Chinach. Co każdy importer powinien o niej wiedzieć?
  2. Co eksportuje Polska w 2019 r.?

Świat Walut

  1. Praca w Szwajcarii. Czy warto zarabiać we frankach
  2. Praca w Czechach. Czy warto zarabiać w koronach czeskich?

Pojęcia

  1. Nowy wyrok TSUE. Ucierpią banki, zyskają frankowicze?"
  2. Wysyłasz EUR? Sprawdź, czym jest przelew SEPA

Dziękujemy Wam za ten rok i mamy nadzieję, że 2020 rok również spędzimy wspólnie.

[Głosów: 3   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz