Powrót

Promocja Dla Wszystkich SEPA za 1 zł

W promocji "SEPA 1 zł" wszyscy klienci Kantoronline.pl za przelew SEPA płacą tylko symboliczną złotówkę (1 zł). Promocja dotyczy zarówno obecnych, jak i nowych klientów serwisu. Dowiedz się, do kiedy trwa promocja "SEPA 1 zł" oraz jak z niej skorzystać?

Do kiedy trwa promocja „SEPA 1 zł” i jak z niej skorzystać?

Promocja Dla Wszystkich SEPA za 1 zł trwa od 6 kwietnia do 26 kwietnia 2020 r. Chcąc skorzystać z promocji, jeśli jesteś obecnym klientem zaloguj się do serwisu Kantoronline.pl i zleć przelew SEPA tak, jak zazwyczaj. Promocyjna cena 1 zł za przelew SEPA naliczy się automatycznie. Jeśli jesteś nowym klientem, zarejestruj się w serwisie Kantoronline.pl i zleć przelew SEPA. Przelewy SEPA za 1 zł w czasie trwania promocji można zlecać dowolną ilość razy!

Równolegle trwa jeszcze promocja "EuroRabat", dzięki której wymienisz EUR ze spreadem niższym o -30%. Jeśli chcesz poznać zasady promocji "EuroRabat" kliknij w ten link.

Regulamin promocji "SEPA 1 zł" znajduje się tutaj.

Sprawdź czym jest przelew SEPA, przechodząc do artykułu: Wysyłasz EUR? Sprawdź, czym jest przelew SEPA


Biorąc udział w promocji, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec.

 

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz