Powrót
Dolar Taniej

Promocja "DolarTaniej", czyli -30% na wymianę USD

Wymieniasz USD? Jeśli tak, to koniecznie skorzystaj z promocji "DolarTaniej", dzięki której zyskasz rabat -30% (od spreadu) na zakup lub sprzedaż USD.

Jak skorzystać z promocji?

Dzięki promocji "DolarTaniej" wymienisz USD ze spreadem obniżonym o 30% od marży dla kursu kupna lub sprzedaży waluty USD oferowanej przez TNN Finance SA na stronie kantoronline.pl.

Co ważne, promocja "DolarTaniej" jest przeznaczona zarówno dla obecnych klientów Kantoronline.pl, jaki nowych, którzy zarejestrują się i wymienią walutę USD w czasie trwania promocji.

1. Jeśli masz już konto w serwisie kantoronline.pl, zaloguj się do Panelu Klienta i w zakładce RABATY wpisz kod rabatowy: USDTaniej.
2. Jeśli jeszcze nie masz jeszcze konta, zarejestruj się w serwisie kantoronline.pl, a następnie w Panelu Klienta w zakładce RABATY wpisz kod rabatowy: USDTaniej.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja "DolarTaniej" trwa od 11.05.2020 do 22.05.2020 r.  Co ważne, od momentu aktywacji kodu rabatowego można z niego korzystać dowolną ilość razy, aż do czasu zakończenia promocji.

Regulamin promocji "DolarTaniej" znajduje się tutaj.


Biorąc udział w promocji, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec.

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz