Powrót
euro taniej

Promocja "EuroTaniej". Odbierz -30% rabatu na wymianę EUR

Chcesz wymienić EUR? W promocji "EuroTaniej" otrzymasz -30% rabatu (od spreadu) na wymianę europejskiej waluty. Sprawdź, jak skorzystać z promocji i odbierz kod rabatowy.

Jak skorzystać z promocji?

Z promocją "EuroTaniej" wymienisz EUR ze spreadem obniżonym o 30% od marży dla kursu kupna lub sprzedaży waluty EUR oferowanej przez TNN Finance SA na stronie Kantoronline.pl.

Co istotne, z rabatu - 30% mogą skorzystać zarówno obecni klienci Kantoronline.pl, jaki nowi, którzy zarejestrują się i wymienią walutę EUR w czasie trwania promocji.

1. Jeśli masz już konto w Kantoronline.pl, zaloguj się do Panelu Klienta, kliknij w zakładkę RABATY i wpisz kod rabatowy: EURTaniej.
2. Jeśli jeszcze nie masz jeszcze konta, zarejestruj się w serwisie Kantoronline.pl. Następnie zaloguj się do Panelu Klienta, kliknij w zakładkę RABATY i wpisz kod rabatowy: EURTaniej.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja "EuroTaniej" trwa od 27.05.2020 do 10.06.2020 r. Niemniej jednak, z kodu rabatowego możesz korzystać wielokrotnie, aż do czasu zakończenia promocji.

Regulamin promocji "EuroTaniej" znajduje się tutaj.

Wymieniaj EUR z rabatem -30% i nie wychodząc z domu. 🏠


Biorąc udział w promocji, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec.

[Głosów: 2   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz