Powrót

Promocja "Happy Hour" - Aktualizacja promocji

Starujemy z kolejną edycją promocji „Happy Hour!” Przez kolejne dni, każdy będzie miał szansę wymienić walutę z rabatem: od -30% do -50%, który jest liczony od spreadu w kantoronline.pl.

Aktualizacja promocji HappyHour

W tym tygodniu znów dajemy Wam szansę wymiany waluty na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Tak jak poprzednim razem, by skorzystać z promocji śledźcie naszą stronę na Facebooku, gdzie informujemy o parametrach promocji oraz aktualnym kodzie rabatowym.

Tym razem spodziewajcie się atrakcyjnych warunków w dniu 14 czerwca 2017. W trakcie specjalnych godzin będzie można wymienić EUR, USD, CHF oraz GBP z rabatem sięgającym nawet -50%. Promocja przeznaczona jest zarówno dla obecnych  klientów,  jak i nowych, którzy zarejestrują się w serwisie w czasie trwania promocji.

Jak skorzystać z promocji?

Aby wymienić walutę w promocyjnej cenie wystarczy w dniu 14 czerwca 2017 r. śledzić stronę kantoronline.pl na Facebooku. Tam na bieżąco będziemy informować, która godzina danego dnia jest objęta promocją oraz jaki kod rabatowy należy wpisać podczas wymiany po zalogowaniu do panelu klienta w kantoronline.pl.

Zapraszamy do oszczędnej wymiany waluty, dzięki "Happy Hour!"
Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Dział Wymiany Walut i Operacji Finansowych Kantoronline.pl jest zespołem ekspertów, którzy zdobywali swoje doświadczenie nie tylko na polskich, ale i na światowych rynkach.

Dodaj komentarz