Powrót

Promocja na Yuana w wysokości -50%!

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z promocji "Wymieniaj Yuana na Złotego", w której oferujemy rabat -50% na wymianę CNY/PLN i PLN/CNY . Przeczytaj jak odebrać rabat...

Promocja skierowana jest zarówno dla obecnych jak i nowych klientów. Nowi klienci w przeciwieństwie do obecnych muszę wcześniej zarejestrować się w serwisie www.kantoronline.pl. Aby odebrać rabat należy skontaktować się z Dealerem Walutowym, który dostępny jest pod nr tel. +48 32 413 00 10.

Promocja trwa do 31 maja 2017 r.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji.

Czy wiesz, że...?

W grudniu ubiegłego roku juan stał się wymienialny na 7 nowych walut, w tym złotego. Wymiana złotego na juany nie różni się już niczym od wymiany USD czy EUR. Jeśli prowadzisz wymianę handlową z chińskimi partnerami, dowiedz się czy rozliczenia w juanach będą dla Ciebie bardziej korzystne. Przeczytaj co na ten temat piszą nasi eksperci:  Rozliczenia w juanach - wskazówki na start.

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz