własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail
Powrót

Promocja na Yuana w wysokości -50%!

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z promocji "Wymieniaj Yuana na Złotego", w której oferujemy rabat -50% na wymianę CNY/PLN i PLN/CNY . Przeczytaj jak odebrać rabat...

Promocja skierowana jest zarówno dla obecnych jak i nowych klientów. Nowi klienci w przeciwieństwie do obecnych muszę wcześniej zarejestrować się w serwisie www.kantoronline.pl. Aby odebrać rabat należy skontaktować się z Dealerem Walutowym, który dostępny jest pod nr tel. +48 32 413 00 10.

Promocja trwa do 31 maja 2017 r.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji.

Czy wiesz, że...?

W grudniu ubiegłego roku juan stał się wymienialny na 7 nowych walut, w tym złotego. Wymiana złotego na juany nie różni się już niczym od wymiany USD czy EUR. Jeśli prowadzisz wymianę handlową z chińskimi partnerami, dowiedz się czy rozliczenia w juanach będą dla Ciebie bardziej korzystne. Przeczytaj co na ten temat piszą nasi eksperci:  Rozliczenia w juanach - wskazówki na start.

Dodaj komentarz

Wysyłamy same użyteczne informacje, a dodatkowo szybciej dowiesz się o naszych zniżkach na wymianę walut.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TNN Finance S.A. newsów z rynku walutowego, a także informacji o konkursach, zniżkach, ofertach, ebookach i działaniach w mediach społecznościowych.

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail