Powrót

Rabat -50% z okazji Black Friday 2017!

Zbliża się najbardziej zakupowy piątek w roku - Black Friday 2017. Ale dzięki nam na zakupach w zagranicznych sklepach online możecie oszczędzić jeszcze więcej: dajemy Wam rabat -50% (od spreadu) na waluty EUR, USD i GBP.

 

Ciesz się tańszymi, świątecznymi zakupami

Black Friday 2017 wypada 24 listopada, ale już dzisiaj przygotuj się na zakupowe szaleństwo kupując EUR, USD i GBP z  rabatem -50% (od spreadu) w kantoronline.pl. Dzięki temu, przecenione produkty z największych sklepów online na świecie kupisz jeszcze taniej! Black Friday to najlepszy czas w roku na kupno dosłownie wszystkiego.  Ale tylko łącząc przeceny w zagranicznych sklepach online z naszym rabatem, koszt Twoich zakupów może się zmniejszyć jeszcze o dodatkowe 15%!

Każdy może oszczędzać na walutach!

Do skorzystania z rabatu -50% (od spreadu) na wymianę walut EURUSD i GBP zapraszamy wszystkich - zarówno nowych jak i obecnych użytkowników serwisu. Nie zwlekajcie: promocja trwa tylko od 20 listopada do 6 grudnia 2017 roku.

Jak skorzystać z rabatu Black Friday?

Przeczytaj Regulamin promocji.

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz