Powrót

Rozpalamy mundialowe emocje! KONKURS

Nie ma takiej możliwości, żeby zespół kantoronline.pl na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 nie przemienił się w entuzjastycznych kibiców polskiej drużyny! Jeśli futbolowe emocje są dla Was równie ważne, zapraszamy do udziału w konkursie. Co można wygrać? Ekskluzywny bilet VIP Silver na mecz piłkarski Polska vs Irlandia lub Piłkę Mistrzostw Świata 2018!

My także nie możemy się doczekać rozpoczynającego się dzisiaj mundialu. 🙂 Ciesząc się na tak dużą dawkę energii stworzyliśmy dla Was konkurs w którym można wygrać luksusowy bilet VIP Silver na mecz Polska vs Irlandia lub Piłkę Mistrzostw Świata 2018 r. Co jest potrzebne do zdobycia nagrody? Oczywiście, piłkarski refleks i wiedza o rozgrywających się mundialowych meczach! :).

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, jak najszybciej zacznijcie obserwować stronę kantoronline.pl na Facebooku. Podczas Mistrzostw Świata 2018 będziemy na niej publikować pytania konkursowe. Wygrywa ten, kto pierwszy odpowie na pytanie i spełni pozostałe warunki konkursu!


Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ulicy Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec. Przystępując do konkursu przeczytaj regulamin i poznaj jego zasady.

Nagrody

Od momentu rozpoczęcia konkursu do 14 lipca 2018 r. nagrodami w konkursie są piłki Mistrzostw Świata 2018. Z kolei w ostatnim dniu konkursu, tj. 15 lipca 2018 r. (podczas meczu finałowego Mistrzostw Świata 2018) zwycięzcę nagrodzimy luksusowym biletem VIP Silver na mecz piłkarski Polska-Irlandia, który odbędzie się 11 września 2018 r. na Stadionie Wrocław.

Jak wygrać nagrodę? Wystarczy, że:

  1. Dokonasz rejestracji w serwisie kantoronline.pl lub wymienisz minimum 10 jednostek dowolnej waluty (jeśli już masz konto w kantoronline.pl).
  2. Udzielisz najszybciej poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe pojawiające się w komentarzu do posta konkursowego na stronie kantoronline.pl na Facebooku.

Do kiedy trwa konkurs?

Konkurs rozpocznie się 14 czerwca  i zakończy 15 lipca 2018 r. W tym czasie na  stronie kantoronline.pl na Facebooku w komentarzach do postów konkursowych będą pojawiać się pytania. Pytań może być więcej niż jedno, dwa, trzy... I do tego wszystkie będą związane z mundialowymi meczami! W naszym konkursie liczy się piłkarska wiedza i dobry refleks.

Obserwuj nas podczas mundialu i zdobywaj nagrody!

A wcześniej przeczytaj regulamin. 😉 

 

 

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Comment(1)

  • Gosia

    2 lipca 2018

    Niestety powinniśmy już zgasić te emocje :d

Dodaj komentarz