Powrót

Świąteczna promocja Kantoronline.pl: rabat -40% i prezenty!

"Wesołych Świąt" to hasło naszej nowej, świątecznej promocji. Jesteśmy pewni, że Wasze Święta Bożego Narodzenia będą weselsze, gdy wymienicie EUR, USD, GBP lub CHF z rabatem -40%, a do tego będziecie mogli otrzymać świąteczne upominki Kantoronline.pl! Na czym polega promocja “Wesołych Świąt”?

Chęć dzielenia się także u nas jest silniejsza, gdy zbliżają się Święta! Promocja “Wesołych Świąt” potrwa aż 10 dni i w tym czasie możecie do woli wymieniać EUR, USD, GBP lub CHF z rabatem -40% od marży (spreadu) oferowanej w serwisie Kantoronline.pl. A kto szybciej skorzysta z promocji, otrzyma od nas świąteczny upominek m.in. bezprzewodowe słuchawki.


Biorąc udział w promocji, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec. Przeczytaj REGULAMIN, żeby nie być zaskoczonym zasadami promocji.

Jak skorzystać z promocji “Wesołych Świąt”?

Chcąc uruchomić rabat -40% na wymianę EUR, USD, GBP i CHF wystarczy po zalogowaniu się do panelu klienta Kantoronline.pl w polu "RABATY" wpisać kod rabatowy:

KOD: WesolychSwiat

Kiedy trwa promocja?

Promocja "Wesołych Świąt" obowiązuje od 6.12 do 16.12.2018 r. włącznie tj. do godz. 23:59.

Kto otrzyma prezenty Kantoronline.pl?

  1. Pierwsza osoba, która w ramach promocji wymieni u nas min. 5000 jednostek walutowych otrzyma bezprzewodowe słuchawki Creative Sound Blaster JAM (x 1).
  2. Pierwszych 15 osób, które w ramach promocji wymienią u nas min. 2000 jednostek walutowych otrzymają zaślepkę Kantoronline.pl na kamerkę w laptopie (x 15).
  3. Pierwszych 15 osób, które w ramach promocji wymienią u nas min. 1500 jednostek walutowych otrzymają smycz na klucze Kantoronline.pl (x 15).

O zdobyciu świątecznego prezentu poinformujemy Was drogą mailową (wysyłając wiadomość na adres email podany w Kantoronline.pl) do dnia 16.12.2018 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja "Wesołych Świąt" przeznaczona jest zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów Kantoronline.pl, którzy zdążą się zarejestrować w trakcie jej trwania i włączą kod rabatowy. Z świątecznej promocji może skorzystać  każdy: zarówno klient indywidualny, jak i biznesowy.

Wymień walutę z 40% rabatem przed Świętami Bożego Narodzenia i zdobądź od nas świąteczny prezent!

[Głosów: 5   Average: 4.4/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz