Powrót
Świętuj Dzień Oszczędzania

Świętuj Dzień Oszczędzania z -50% rabatem w kantoronline.pl

Za moment Światowy Dzień Oszczędzania! Tego dnia nie przegap szansy na tańszą o 50% wymianę waluty. Możesz kupić EUR, USD, GBP lub CHF z 50% rabatem w kantoronline.pl. Już teraz dowiedz się, jak z niego skorzystać.

Tak, jak nasi amerykańscy czytelnicy pewnie doskonale wiesz, że 31 października to Halloween. Ale tego dnia od przeszło 90 lat obchodzony jest także Światowy Dzień Oszczędzania. Przesłanie tego dnia jest dla nas cenne, więc postanowiliśmy go uczcić: dając Wam -50% rabat na wymianę EUR, GBP, USD, CHF. Oznacza to, że o połowę zmniejszamy swoją marżę (spread) doliczaną do kursu kupna i sprzedaży wymienionych walut, a Wasze oszczędności zwiększają się!


Zanim wymienisz walutę z rabatem z okazji Światowego Dnia Oszczędzania musisz wiedzieć, że korzystając z promocji zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec. Koniecznie zapoznaj się też z regulaminem.

Kiedy obowiązuje rabat?

Rabat -50% na wymianę EUR, GBP, USD i CHF jest ważny podczas Światowego Dnia Oszczędzania tj. we środę 31 października 2018 r. w godz. od 6:00 do 23:59.

Jak włączyć rabat?

Wystarczy, że po zalogowaniu się do panelu klienta kantoronline.pl w sekcji "Rabaty" wpiszesz kod rabatowy:

KOD: OSZCZEDZAM

Pamiętaj, że rabat -50% obowiązuje wyłącznie na waluty: EUR, USD, GBP i CHF.

Kto może skorzystać z rabatu?

Rabat -50% jest przeznaczony zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów kantoronline, którzy zdążą się zarejestrować w trakcie trwania promocji. Możliwość tańszej o 50% wymiany waluty mają wszyscy: i klienci indywidualni, i biznesowi.

Świętuj z nami Światowy Dzień Oszczędzania w najlepszy z możliwych sposobów: powiększając swoje oszczędności na wymianie walut!

[Głosów: 4   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Comment(1)

  • ewa

    29 października 2018

    Wow! Świetna okazja 🙂

Dodaj komentarz