Powrót
Tłusty Rabat na Tłusty Czwartek

TŁUSTY RABAT na tłusty czwartek

Tłusty czwartek na pewno będzie przyjemniejszy, jeśli z tej okazji wymienicie EUR, USD, GBP lub CHF z rabatem -30% od spreadu Kantoronline.pl. Właśnie włączyliśmy promocję, dzięki której 20 lutego 2020 r. możecie zdobyć rabat na wymianę walut. Jak skorzystać z promocji "Tłusty Rabat"?

Życząc smacznych pączków w tłusty czwartek, zachęcamy do skorzystania z promocji "Tłusty Rabat", dzięki której wymienicie jedną z wybranych walut: EUR, USD, GBP lub CHF z rabatem -30%.


Biorąc udział w promocji, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec. Przeczytaj REGULAMIN, żeby nie być zaskoczonym zasadami promocji.

Jak uruchomić Tłusty Rabat?

Wystarczy po zalogowaniu się do Panelu Klienta Kantoronline.pl w polu RABATY wpisać kod rabatowy:

KOD: TłustyRabat

Do kiedy rabat jest ważny?

Kod rabatowy można aktywować tylko dzisiaj tj. 20 lutego 2020 r. do godz. 23:59. Istotne jest to, że z rabatu można skorzystać tylko 1 raz wymieniając jedną z walut: EUR, USD, GBP lub CHF. Od momentu aktywacji rabatu użytkownik ma 30 dni na wymianę waluty z rabatem -30% od spreadu Kantoronline.pl.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja "Tłusty Rabat" adresowana jest zarówno dla obecnych, jak i dla nowych klientów Kantoronline.pl, którzy zarejestrują się w trakcie jej trwania i włączą kod rabatowy.

Życzymy smakowitych pączków i oszczędności z Tłustym Rabatem!

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz