Powrót
happy hour

Wielkie, urodzinowe Happy Hour -100% rabatu!

Tego jeszcze nie było! Nasze 7. urodziny świętujemy na całego! W urodzinowej promocji "Happy Hour" otrzymacie rabat -100% od spreadu na EUR, USD, GBP i CHF! To wszystko już 27 marca 2018 roku.

Świętujemy już od 6 dni i teraz nadszedł czas na kolejną, dużą dawkę radości. Tylko 27 marca 2018 roku będziecie mogli wymienić EUR, USD, GBP i CHF z rabatem -100%, a to oznacza, że całkowicie rezygnujemy ze swojej marży doliczanej przy kupnie i sprzedaży wymienionych walut. Dowiedz się więcej o promocji, bo taka okazja może się już nigdy nie powtórzyć!


Zanim wymienisz walutę z urodzinowym rabatem musisz wiedzieć, że korzystając z promocji zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ul. Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec. Koniecznie zapoznaj się też z regulaminem.

Jak skorzystać z promocji Happy Hour – 100% rabatu w 3 prostych krokach?

 1. Obserwuj naszą stronę na Facebooku w dniu 27 marca 2018 r. Stamtąd dowiesz się w jakiej godzinie będzie obowiązywała promocja i jaki jest kod rabatowy.
 2. Po zalogowaniu się do panelu klienta kantoronline.pl w zakładce rabaty wpisz kod rabatowy. 
 3. Pamiętaj, że promocja dotyczy wyłącznie walut: USD, EUR, GBP i CHF.

Zatem sprawdzajcie co u nas słychać na naszej stronie na Facebooku, aby nie przegapić okazji na wymianę waluty z rabatem -100%!

Czy każdy może skorzystać z Happy Hour?

Tak. Nasza promocja przeznaczona jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów kantoronline.pl, którzy zdążą zarejestrować się w trakcie trwania promocji. Dzięki urodzinowemu „Happy Hour”, każdy może wymienić walutę z rabatem -100% od spreadu w kantoronline.pl.

Świętuj z nami 7. szczęśliwe urodziny kantoronline.pl ciesząc się wymianą waluty z rabatem 100%!

 

[Głosów: 1   Average: 4/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

2 komentarze

 • Renata

  25 marca 2018

  Dzien dobry, chętnie skorzystałabym z promocji, ale nie korzystam z Facebooka. Jakis inny sposob na zdobycie kodu rabatowego?

  • kantoronline

   26 marca 2018

   Renato, kod rabatowy jest widoczny w regulaminie promocji Happy Hour, także możesz go łatwo zdobyć, nawet teraz. 🙂 Z czym innym będzie jednak problem: urodzinowy rabat dostępny jest w ramach promocji Happy Hour, która jest czasowa. Mechanizm polega na tym, że trzeba obserwować naszą stronę na Facebooku, gdzie poinformujemy o tym w której godzinie będzie obowiązywał rabat. Bez konta na Facebooku nie dowiesz o której godzinie rabat zadziała. Niestety nie przewidujemy publikowania godziny Happy Hour w innym kanale, niż nasza strona na Facebooku.

Dodaj komentarz