Powrót

Wygraj bilety na mecz, #szybkikonkurs w kantoronline.pl

Prosty regulamin, łatwe zadanie i wdzięczne nagrody. Tak w skrócie można przedstawić #szybkikonkurs, który przygotowaliśmy z myślą o kibicach GKS Katowice Siatkówka.

Wszystkich, którzy w środowy wieczór chcą dać się porwać siatkarskim emocjom zachęcamy do wzięcia udziału w #szybkikonkurs.  Zwycięzcy konkursu otrzymają bilety na mecz GKS Katowice Siatkówka vs Asseco Resovia Rzeszów, który zaplanowany jest na 22.02.2017 r. w hali w Katowicach-Szopienicach.

#szybkikonkurs odbędzie się na fanpage kantoronline.pl na Facebooku w dniach 20.02.2017 r. i 21.02.2017 r. 

Konkurs nie potrwa długo. Każdego dnia na wykonanie zadania uczestnicy będą mieli tylko kilka godzin. Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage uważnie, by nie przegapić momentu w którym pojawi się post konkursowy.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  • Napisz wyraz “kantoronline” jeden pod drugim (każda z liter w osobnym komentarzu) w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage kantoronline.pl. Wyraz musi układać się w całość w pionie i nikt nie może przerwać Twojego napisu. Bilety na mecz wygrają pierwsze 3 osoby, którym uda się wykonać zadanie w całości.
  • Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Czekamy na Was na Facebooku, bawcie się dobrze!  

[Głosów: 0   Average: 0/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz