Powrót

Wygraj wyjątkowy kubek z nowej serii od kantoronline.pl!

Pamiętacie pierwszą serię kubków kantoronline.pl? W nasze ręce właśnie trafiła ich druga seria! Nowe kubki nieprzerwanie przypominają o tym, że warto oszczędzać pieniądze, a fakt, że są wykonane z porcelany sprawi, że poranna kawa będzie smakować jeszcze lepiej! 🙂 Kubki z nowej serii można wygrać w naszym konkursie, do którego wzięcia udziału baaardzo zachęcamy!

Mamy dla Was konkurs w którym możecie wygrać nowy, wyjatkowy kubek kantoronline.pl z “oszczędnym” przysłowiem. Nasze kubki z pewnością uprzyjemnią Wam poranną np. kawę, a widoczny na nim grosz przypomni o tym, że oszczędzać jak najbardziej trzeba i warto! Wygraj jeden z naszych kubków dla siebie lub bliskiej Ci osoby!    

Aby zdobyć nowy kubek kantoronline.pl juz teraz zacznij obserwować stronę kantoronline.pl na Facebooku. Dwa razy dziennie będziemy publikować na nim zadania konkursowe: jedno #NaRefleks i drugie #NaKreatywność.


Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez TNN Finance SA z siedzibą przy ulicy Braci Mieroszewskich 50, 41-219 Sosnowiec. Przystępując do konkursu przeczytaj regulamin i poznaj jego zasady.

Nagrody

Zarówno w zadaniu #NaRefleks, jak i #NaKreatywność nagrodą w konkursie jest porcelanowy kubek kantoronline.pl z przysłowiem. 

Jak wygrać kubek kantoronline.pl? Wystarczy, że:

  1. Dokonasz rejestracji w serwisie kantoronline.pl lub wymienisz minimum 10 jednostek dowolnej waluty (jeśli już masz konto w kantoronline.pl).
  2. Udzielisz najszybciej poprawnej odpowiedzi w pytaniu #NaRefleks lub najzabawniejszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi #NaKreatywność które będą się pojawiać na stronie kantoronline.pl na Facebooku.
  3. Kubek jest Twój!

Jak długo trwa letni konkurs?

Letni konkurs kantoronline.pl rozpocznie się 5 czerwca  i zakończy 11 czerwca 2018 r. W każdym dniu trwania konkursu (oprócz soboty i niedzieli) na naszym fanpage na Facebooku będziemy publikować jedno pytanie #NaRefleks oraz jedno #NaKreatywność. Bądź pierwszy lub najbardziej oryginalny i zdobądź kubek kantoronline.pl dla siebie lub bliskiej osoby!

Gotowi? Zaczynamy! 🙂 

Przeczytaj regulamin nim weźmiesz udział 🙂

[Głosów: 1   Average: 5/5]
O autorze /

Marta Kozioł, content creator kantoronline.pl. Od koncepcji tekstu, poprzez wywiady z analitykami walutowymi, aż po publikację. Za artykułami kantoronline.pl stoi więcej niż jedna osoba, ale to dzięki niej cały czas coś się tworzy. Posiada akademickie podstawy z zakresu dziennikarstwa i łączy je z czujnym spojrzeniem na to, co ważne dla użytkowników kantoru internetowego.

Dodaj komentarz