Powrót

Zaczynamy #BlackFriday w kantoronline.pl

Zaczynamy #BlackFriday! Już możecie nabyć gwiazdkowe prezenty w bardzo atrakcyjnych cenach! Wszystko za sprawą #BlackFriday, którego sami nie mogliśmy się doczekać. Dlaczego?

Bo dzięki wymianie walut online możemy pominąć większość opłat związanych z transakcjami bezgotówkowymi i tym samym zaoszczędzić dodatkowe 10% na zakupach płacąc: EUR, USD i GBP. Do tego jeszcze rabaty z okazji #BlackFriday i oszczędzamy naprawdę dużo!

Dlatego właśnie zachęcamy Was do płatności za zakupy online w międzynarodowych sklepach walutą wymienioną w kantoronline.pl. Dodatkowo w ramach promocji #BlackFriday dajemy Wam 50% rabatu na wymianę walut: EUR, USD i GBP, który ważny jest przez 14 dni!

Jeśli nie masz jeszcze konta w kantoronline.pl
kliknij http://bit.ly/BlackFriday_załóż_konto

Jeśli masz już konto w kantoronline
kliknij: http://bit.ly/BalckFriday_zalogujsie

Przeczytaj regulamin promocji.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
O autorze /

Doświadczony Online Marketing Manager, od 7 lat aktywny w branży marketingu internetowego. Specjalizuje się w tworzeniu koncepcji i realizacji kampanii w marketingowych kanałach komunikacji: Social Media, ePR, SEO i SEM. Wcześniej pracował w największych agencjach interaktywnych w Polsce, m.in. OS3, Netizens. Z kantoronline.pl związany od 2015 roku. Poszukiwacz narzędzi internetowych ułatwiających zarządzanie czasem i finansami.

Dodaj komentarz