własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail
Powrót

Tak zarabiają polscy piłkarze za granicą

S ą sławni, rozpoznawalni i niezwykle bogaci. Ich miesięczne zarobki mogą przyprawić Cię o zawrót głowy! Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, ile zagraniczne kluby płacą miesięcznie naszym najlepszym piłkarzom. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie sprawdzili również tego, ile mogliby zaoszczędzić na korzystnej wymianie waluty.

Każdy, kto zarabia w obcej walucie i chciałby wymienić pieniądze na złotówki, ma do wyboru 3 drogi. Może wymienić swoje środki w: 1) kantorze stacjonarnym 2) banku 3) kantorze internetowym. Która z tych dróg jest dla piłkarzy najbardziej opłacalna i dlaczego? Przekonajcie się sami, jak duże rozpiętości pomiędzy otrzymanymi kwotami, generują „niewielkie” różnice w kursach walut.

Łukasz Piszczek

Piszczek jest jednym z najlepszych obrońców w historii Borussii Dortmund. Jego szacowane wynagrodzenie plasuje go gdzieś pośrodku listy najlepiej zarabiających piłkarzy tego klubu.

PISZCZEK

Kuba Błaszczykowski

Dość Imponujące miesięczne wynagrodzenie otrzymuje także Jakub Błaszczykowski, występujący w roli pomocnika w tym samym klubie, co Piszczek. Błaszczykowski obecnie jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Borussi. Swoją karierę rozpoczął w klubie Raków Częstochowa. To ważna drużyna także dla nas, ponieważ jako jeden z jego sponsorów, angażujemy się w realizację marzeń sportowych piłkarzy z tego klubu.

błaszczykowskiRober Lewandowski

Lewandowski jako pierwszy polski piłkarz zdobył tytuł króla strzelców Bundesligi. Obecnie zajmuje pozycję napastnika w Bayernie Monachium i jest najlepiej zarabiającym graczem tego klubu. Honoraria piłkarzy w tym klubie są naprawdę astronomiczne – trudno się dziwić, bowiem Bayern Monachium jest najdroższym klubem w historii Bundesligi.

lewandowski

Kursy walut na dzień 1 lipca 2016 r.:
GBPbank: 5,0054 zł, kantor stacjonarny: 5,15 zł; kantor internetowy: 5,2520 zł
EUR: bank: 4,1764; kantor stacjonarny: 4,28zł; kantor internetowy: 4,3839 zł *

Informacje o zarobkach piłkarzy znajdziecie:

Marta Kozioł, kantoronline.pl

2 komentarze

 • Zuza

  8 lipca 2016

  Ciekawe zestawienie, faktycznie przy takich kwotach oszczędności są wielkie! Ale dlaczego Piszczek i Błaszczykowski zarabiają w GBP??

  • Marta Kozioł

   13 lipca 2016

   Zuzo! Oczywiście Piszczek i Błaszczykowski zarabiają w EUR. Podaliśmy ich wynagrodzenia w innej walucie, aby pokazać Wam, że nie tylko euro opłaca się wymieniać w kantorze internetowym. 🙂

Dodaj komentarz

Wysyłamy same użyteczne informacje, a dodatkowo szybciej dowiesz się o naszych zniżkach na wymianę walut.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od TNN Finance Sp. z.o.o. newsów z rynku walutowego, a także informacji o konkursach, zniżkach, ebookach i działaniach w mediach społecznościowych.

własna lista mailingowa obsługiwana jest przez FreshMail