• INFOLINIA
    32 413 00 00
Nasi konsultanci pracują
w godzinach 8:00 - 16:30

Zapisz się na newsletterBulk email software by FreshMailemail:
hasło:
Nie pamiętasz hasła?
o nas home

Jesteśmy nowoczesną spółką finansową, pośredniczącą w kupnie i sprzedaży walut po atrakcyjnych kursach.

jak to działa bank

Oferujemy tanią, szybką wymianę walut i bezpłatny zwrot środków na rachunek Klienta.

oferta oferta ikona

Spłacasz kredyt, masz firmę - zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy. Sprawdź ile możesz zyskać!

kontakt telefon

Chcesz się z nami skontaktować? Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne numery telefonów i adresy email.

Jak działamy ?
Krok po kroku
Jak działamy ? - Krok po kroku

Poznaj obsługę naszego Serwisu - krok po kroku


Działanie naszego Serwisu przedstawione w czterech krokach - animacjach

Krok 1 Rejestracja

Aby rozpocząć korzystanie z Serwisu, zarejestruj się. Kliknij różowy przycisk „rejestracja” w prawym górnym rogu strony.

  • Skrócona rejestracja pozwala na poznanie funkcjonalności serwisu niedostępnej bez logowania, jednak bez możliwości dokonania transakcji. Po obejrzeniu zawartości Serwisu w każdej chwili możesz dokonać pełnej rejestracji i zacząć korzystać z naszych usług.
  • Rejestracja jako działalność gospodarcza – przeznaczona dla firm dokonujących transakcji walutowych – potwierdzenia transakcji oraz ewentualne faktury kosztowe będą wystawiane na dane firmowe podane przy rejestracji.
  • Rejestracja jako osoba fizyczna – przeznaczona dla Klientów indywidualnych chcących kupować / sprzedawać walutę – wszelkie dokumenty będą wystawiane na dane podane przy rejestracji.
Aby sfinalizować rejestrację, należy aktywować konto serwisowe, klikając w link, przesłany na podany przy rejestracji adres e-mail.
Wybierz bank

Po zalogowaniu kliknij "Banki". Po lewej stronie zobaczysz listę banków, w których Serwis posiada rachunki. Dodając rachunki, tworzysz wirtualne konta serwisowe, na których od tej pory będziesz mógł obserwować stan swoich środków w KantorOnline. Należy dodać przynajmniej dwa rachunki w wybranym banku (jeden PLN i jeden walutowy).
Wybór konkretnego banku i dodanie w nim rachunku serwisowego oznacza, że Twój przelew zasilający trafi na rachunek KantorOnline we wskazanym banku. Również przelew zwrotny z serwisu będzie realizowany fizycznie z tego banku.
Jeśli posiadasz rachunki w jednym z wymienionych banków, wybierz go do obsługi również w Serwisie a wszystkie zlecenia będą realizowane online (ekspresowo).
Jeśli posiadasz rachunki w banku, którego nie ma na naszej liście, nie szkodzi! Zalecamy wybór serwisowych rachunków Alior Banku S.A. lub BRE Bank SA – oznacza to, że do tego banku będziesz wysyłać środki na wymianę i z tego banku wymienione środki będą odsyłane na Twoje rachunki. Przelewy między dwoma różnymi bankami są realizowane w wydłużonym czasie.

Krok 2 Zasilenie konta

Dokonanie transakcji w KantorOnline jest możliwe po uprzednim przesłaniu środków potrzebnych na wymianę do Serwisu. Wejdź w "Mój portfel – zasil konto". Znajdziesz tam dane potrzebne do wykonania przelewu z Twojego rachunku osobistego/firmowego na konto serwisowe. Aby kupić walutę, przelej złotówki na konto serwisowe PLN.
Aby sprzedać walutę, wyślij przelew walutowy na konto serwisowe przypisane tej walucie (EUR na EUR, USD na USD itd…). Po zaksięgowaniu przelewu na rachunku bankowym KantorOnline dostaniesz sms z powiadomieniem o zasileniu konta, a po zalogowaniu środki będą widoczne w "Mój portfel - stan moich rachunków".

Krok 3 Wymiana waluty

Aby dokonać wymiany, wejdź w "Wymiana waluty – panel wymiany waluty".
Wybierz kupno lub sprzedaż, wpisz żądaną ilość oraz wybierz kod waluty. Kliknij "rezerwuj kurs" – zobaczysz ostateczny kurs po jakim możesz dokonać transakcji*. Zarezerwowany kurs jest ważny 10 sekund, zaakceptuj go klikając „wymień walutę”. Jeśli nie zatwierdzisz w tym czasie transakcji, konieczne będzie odświeżenie kursu (ponowne kliknięcie "rezerwuj kurs").
Do 5 minut wymiana zostanie zaksięgowana. Zmienią się salda twoich rachunków w serwisie (np. PLN i walutowym) zgodnie z parametrami wymiany. Wymienione środki są od razu do Twojej dyspozycji – możesz zlecić przelew zwrotny lub pozostawić je na subkoncie serwisowym wg własnego uznania. Wymienione środki nie są odsyłane przez Serwis automatycznie.

*Ostateczny kurs może się nieznacznie różnić od prezentowanego w tabeli. Wynika to z faktu, że kurs tabelowy jest odświeżany co 10 sekund, natomiast kurs do transakcji jest pobierany w konkretnej sekundzie zgodnie z sytuacją na rynku walutowym, na którym zmiany są częstsze niż w naszej tabeli.

Krok 4 Wypłata środków

O czasie zwrotu środków wymienionych Klient decyduje sam, wykonując zlecenie przelewu zwrotnego. Wejdź w „Przelewy” i wybierz opcję, która Cię interesuje:

  • przelew złotówkowy (PLN), jeśli chcesz zlecić zwrot środków PLN
  • przelew EURO w przypadku zlecenia zwrotu środków w walucie EUR (standard SEPA)
  • przelew walutowy w przypadku zlecenia zwrotu środków w pozostałych walutach (USD, CHF, GBP i inne np. EUR poza standardem SEPA)

Wypełnij wszystkie pola formularza jako dane odbiorcy podając własny rachunek bankowy. W przypadku przelewu WALUTOWEGO lub EURO numer rachunku odbiorcy (czyli własnego rachunku bankowego) poprzedź literami oznaczającymi kraj banku (np. PL dla Polski lub DE dla Niemiec itd.). Kliknij "Wypłać środki". Jeśli formularz zawiera błędy, popraw je zgodnie z komunikatami. Jeśli nie ma błędów, pojawi się dodatkowe okno, w którym należy wpisać kod sms przesłany na numer komórkowy podany przy rejestracji. Przelew trafia do realizacji i jest wprowadzany do bankowości elektronicznej w czasie około 15 min od momentu zlecenia przez Klienta, a czas księgowania na rachunku Klienta zależy od banku, do jakiego Klient przesyła środki.

W zamieszczonych powyżej czterech projekcjach pragniemy Państwu zaprezentować schemat działania Serwisu KantorOnline. Jeżeli przedstawione informacje nie w pełni wyjaśnią sposób działania Serwisu prosimy o kontakt telefoniczny, lub mailowy.

Kursy walut

Zobacz wykres

Notowania Serwisu KantorOnline

kupno sprzedaż czas
CHF 3.5010 kurs kupna franka 3.5510 kurs sprzedaży franka 12:36:46
EUR 4.0300 kurs kupna euro 4.0590 kurs sprzedaży euro 12:36:46
USD 2.8590 kurs kupna dolara 2.9050 kurs sprzedaży dolara 12:36:46
GBP 4.6050 kurs kupna funta 4.6556 kurs sprzedaży funta 12:36:46